Wpis z mikrobloga

Cześć. Temat wałkowany 100 razy więc można i raz jeszcze.
Chcę kupić swój 1 zegarek sportowy. Do tej pory zawsze biegałem, jeździłem z telefonem no i w końcu odechciało mi się tak.
Generalnie szukam czegoś do biegania ( w tym interwały), roweru, crossfit
Czym dłużej czytam tym mam większą rozkmine.
Nie zależy mi na mapach czy muzyce ale np wygląd też się liczy, no i przede wszystkim dobry GPS
Zastawiałem się na Garmin 6pro, zwykła 6 i suunto 9 peak. No ale nie potrafię się zdecydować. Ktos doradzi?

#zegarki #smartwatch #garmin #suunto
  • 7
@Banek09: suunto 9 peak to troche powtorka z rozrywki wzgledem 9, a kosztuje tyle ze sie za glowe mozna zlapac.

Juz widze ze pojawil sie pierwszy glos, hurr durr wez 6x pro ()

Jesli liczy sie dla ciebie wyglad, to wez to co ci sie podoba. I tak z wiekszosc funkcji tego komputera biegowego korzystac nie bedziesz, wiec porownywanie funkcjonalnosc nie ma za bardzo sensu. Aktualnie poza
hurr durr wez 6x pro


@PurpleHaze: Nie wykorzysta teraz, ale będzie miał zapas możliwości jak wejdzie na wyższy level treningu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ma być tanio a dobrze to polecam Garmin 310xt, można wyrwać idealną sztukę za 100pln, ten zegarek to znakomity komputerek biegowy, ma wszystko, a nawet więcej.
@Banek09 skoro nie chcesz map i muzyki to może Forerunner 935? Ponad tysiak taniej niż Fenix , no i lżejszy.

Co do sunciaka, to mam wrażenie że jest znacznie grubszy niż np. Forerunner