Wpis z mikrobloga

tymczasem policja w Polsce

- więcej pałowania, petent wytrzyma!


@maz00rskie_mleko: Chętnie się dowiem o czym piszesz. Z relacji z mediów z Francji, Holandii, Niemiec czy UK wynika, że Polska policja jest bardzo daleko w tyle jeśli chodzi o pałowanie ludzi, a tyle co dopiero niedawno mieliśmy kilka manifestacji i raczej nie rozganiano ich palkami. Zdarzają się jakieś pojedyncze incydenty ale porównywać to, to jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz
tymczasem policja w Polsce

- więcej pałowania, petent wytrzyma!

@maz00rskie_mleko: Chętnie się dowiem o czym piszesz. Z relacji z mediów z Francji, Holandii, Niemiec czy UK wynika, że Polska policja jest bardzo daleko w tyle jeśli chodzi o pałowanie ludzi, a tyle co dopiero niedawno mieliśmy kilka manifestacji i raczej nie rozganiano ich palkami. Zdarzają się jakieś pojedyncze incydenty ale porównywać to, to jakieś nieporozumienie.

@wioslarz-umyslow: Też chętnie zerknę na
Opipramolidihydrochloridum - > tymczasem policja w Polsce
 - więcej pałowania, petent...
  • Odpowiedz
@Flaklypa to jakich testów nie przeszła szczepionka Pfizera? Powielasz argumenty sprzed roku, daj mi artykuły i dowody, że nie przeszła tylko nie ze stron typu niedowiary.pl a źródła medyczne.
  • Odpowiedz
@Flaklypa to, że pracownicy służby zdrowia nie protestują przeciwko segregacji tylko przeciwko obowiązkowym szczepieniom pracowników medycznych i to się tyczy również strażaków.
  • Odpowiedz
@Flaklypa: haha chłop zgasił cię jak pęta a ty fikołki robisz XD ta czerwona kulka na nosie ci pasuje XD jedno pytanie tylko mam, wygodne na cidzuen są te buty clowna? XDD
  • Odpowiedz
@Flaklypa jeżeli nie widzisz różnicy między obowiązkiem szczepień całego społeczeństwa a obowiązkiem szczepień danej grupy społecznej to rzeczywiście głupie było z mojej strony wymagać od Ciebie artykułów medycznych na temat tego, że szczepionki nie zostały już przebadane. Wybacz
  • Odpowiedz