Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@furyknajpydyskretnychlod w sumie najgorzej nie ma tylko muszę się czymś zajmować, bo jak się położyłem i zamknąłem oczy żeby trochę odpocząć to jakieś #!$%@? jazdy mi się zaczęły i musiałem wstać coś robić, aktualnie ogarniam grzybki zebrane z lasu i zaraz będę sobie robił jedzenie: pierś z kurczaka, z makaronem, warzywami na patelnię i do tego smażone grzyby
via Android
  • 2
@Trismagist dokładnie tak xD tylko że u mnie to nie jest schizofrenia, a po prostu często tygodniami nie mam się za bardzo do kogo odezwać, dlatego rozmawiam sam ze sobą bo jestem jedyną osobą z którą mogę na żywo porozmawiać i wiem że nie mam za bardzo jak uciec przed rozmową ze mną i musi moje drugie ja ze mną pogadać, a że za bardzo się wzajemnie nie lubimy to czesto dochodzi
via Android
  • 2
@ciastko_z_kremem dokladnie, wtedy przynajmniej można sensownie porozmawiać z kimś na swoim poziomie, z tym że dla kogoś obcego rozmowa z gównem wysranym przez psa miała by więcej sensu niż ze mną xD dlatego utrzymuje kontakt tylko ze sobą, bo gówno na trawniku to już za wysokie progi jak dla mnie