Wpis z mikrobloga

Byłem niedawno przez chwilę zmuszony słuchać #tokfm i takie gęste tam się przelewa, że #tvpis czy #tvn to przy tym obiektywne źródła informacji. Prowadzący rozmawiał z posłem bodajże Polski2050 na temat przymusu szczepień, który tłumaczył mu, że takie rozwiązanie nie jest na obecną chwilę możliwe, że ludzie się nie zgodzą etc, a faszolek na to się sra, że przecież trzeba zmusić, we Włoszech jakoś się dało i jeszcze na końcu stwierdził, że poseł po prostu nie ma odwagi, bo boi się chwycić ludzi za mordę i wyszczepiać siłą jak psy xD Mam nadzieję, że jeśli kiedyś słowa Brauna o Niedzielskim okażą się prorocze, to obok Niedziele i reszty pisiorów na ławie oskarżonych nie zabraknie także tych wszystkich propagandystów nakręcających panikę i szczujących na siebie ludzi.
#koronawirus #bekazcovidian #bekazpodludzi #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
  • 3
@Tallahasee: Tvp nie oglądam, ale tvn24 oglądam sporo i mogę się wypowiadać - uwierz, że tam ta propaganda jest identyczna. Każdy wywiad piaseckiego czy w programie Fakty po faktach wygląda dokłądnie tak, jak opisałeś. Wczoraj w materiale o Włoszech stwierdzili dodatkowo, że Włosi mimo umiłowania wolności GODZĄ SIĘ NA WSZYSTKO, bo tak bardzo się boją lockdownów. Oczywiście informacji o jakichkolwiek protestach we Włoszech, Francji, Australii - ZERO. Dokładnie ZERO od początku
@Tallahasee: A z którym redaktorem dokładnie była rozmowa?
Nie twierdzę, że tok fm jest bez skazy;sam dawno nie słuchałem, ale to solidne źródło ciekawych materiałów na różne tematy. Niemniej, jeśli nie możesz wybrać czego słuchać (ergo - dostęp premium), to sam też bym nie słuchał.