Wpis z mikrobloga

@UnderThePressure: Patrząc na wysrywy moich koleżanek i grup na Facebooku to właśnie macierzyństwo stało się jedynym powodem do dumy przeciętnej p0lki. Nic w życiu oprócz urodzenia i dokumentowania na gownoportalach nie osiągnęły wiec musza się jakoś dowartościować. A łącząc się w grupy łechtają swoje ego i smyrają po jajnikach. Nie prawda? To ile jest grup dla mężczyzn-ojców a ile dla madek? XD
i po co powstaje życie


@Marek1991: bo może. Jeśli cokolwiek ma nawet najmniejszą szansę powstania to powstanie

Natomiast co do wiedzy jak powstaje życie to tak samo nie wiemy jak działa grawitacja a uznaje się ją raczej za standard ziemski a nie coś wyjątkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HAL__9000 Dokładnie. Dzięki której jesteśmy. Jestem wdzięczny na maksa. Boże. Dziękuję..Jezu jak ja jestem wdzięczny boże jak ja się cieszę, że żyje. Chryste. Boże. Jezu. Ojejku. Dziękuję Ci Mamo Naturo z szacunku z dużej, która nigdy mnie nie skrzywdzi bo mnie kocha nad życie. A teraz powiedz co w mojej wypowiedzi jest mniej racjonalne niż w Twojej. Życzę powodzenia bo będzie ci ciężko.