Wpis z mikrobloga

@WielkiElektronig: Mam 3 dzieci i mam czas na pracę, gry, sen i rodzinę. Wiem że w poradnikach tego nie piszą, ale do pilnowania wystarczy 1 rodzic, a drugi może mieć w tym czasie czas dla siebie. Co więcej, nawet babskie wieczory/męskie wyjścia to nie jest nic trudnego, o ile żyjecie w normalnej relacji. Dziecko to obowiązek, ale nie konieczność odstawienia dotychczasowego życia.
  • Odpowiedz
@Veillo: Pieprzenie, mam dwójkę dzieci i nigdy z grania na PS4/PC nie zrezygnowałem. Trzeba dobrze gospodarować czasem, dziecko położyć wcześnie spać i znajdzie się czas na wieczorne pogranie ~1-2h (no może poza kilkoma pierwszymi miesiącami zycia dziecka). Wiadomo że już wielogodzinne sesje odpadają ale tragedii nei ma :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veillo: Czemu najsmutniejsze zdjęcie? Ziomek ogląda i wybiera gry, które ściągnie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@mrszsz bo najwięcej do powiedzenia mają ci którzy dzieci nie mają i najpewniej mieć nie beda xD

Ja tak na prawdę od kiedy mam dzieci to zacząłem przeżywać swoj prime.

Ktoś zrobił sobie śmieszne zdjęcie a ci dorabiają do tego jakaś wielką historię xD
  • Odpowiedz
@ekimek Dokładnie, mam małe dziecko i konsole NS z multum gier i z rok nie grałem... Nie mam poprostu kiedy. Dziecko, praca, obowiązki domowe. A jak już nawet wieczorem pójdzie spać to uprasować ubrania i spać bo nie ma siły na granie.
  • Odpowiedz
Przecież nikt nikogo do dzieci nie zmusza. Jak nie masz środków na utrzymanie dziecka + normalne życie to nie robisz dzieci i po problemie


@Cierpienie: o chlopie, jakby tak było, to bysmy zyli w jakieś utopii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz