Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam takie pytanie z tematu relacji damsko-męskich. Umówiłem się z koleżanką ze studiów na wino w plenerze. Oboje mamy po 24 lata. To byłoby nasze pierwsze spotkanie na osobności, wcześniej zawsze się widzieliśmy tylko w grupie i niewiele ze sobą gadaliśmy. Ale ewidentnie się sobie podobamy i to czuć jak cholera.

Problem w tym, że ona podobno ma chłopaka. Tak mi powiedziała, gdy się umawialiśmy. Więc o co chodzi? To jakiś test jak zareaguję? Nie wiem, czy naprawdę jest jakiś chłopak, a jeśli tak, to czy ich związek nie jest w fazie rozpadu. Nie mam się kogo zaufanego o to spytać, a nie chcę bezpośrednio jej i to jeszcze przed spotkaniem. Słabe by to było, tak myślę.

Zignorowałem podczas rozmowy z nią temat chłopaka, ale w myślach nie daje mi to spokoju.

Skoro się umawia na alkohol, i to na pierwszej randce, to chyba zdaje sobie sprawę, że może się wydarzyć wszystko i to akceptuje? Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Co może oznaczać takie zachowanie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61452f22942c94000b1dd11b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie szuka nowej gałęzi. Wybadaj grunt zanim zaczniesz działać, zapytaj czy nie jest o nią zazdrosny, możesz wcisnąć jakiś kit że twoja była ciągle cię kontrolowała. Jeśli jej chłop nic o tym nie wie to pewnie się speszy/krótko utnie temat np. "to tylko piwo", "przecież go nie zdradzam". Ja bym odradzał jakieś głębsze relacje. Może być typem kobiety której jak jest źle to zanim ci to powie znajdzie innego bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz zagadywałem do dziewczyny co ma chłopa, ona w związku na odległość przez cały czas studiów. W pewnym momencie się w niej zakochałem a ona umiała grać mną. Gdy już zerwała z chłopakiem nagle się mną lekko zainteresowała i częściej zaczęła wychodzić i raz zachowywać się w porządku i fajnie jak normalna dziewczyna, ale w ostateczności użyła mnie jako tampon emocjonalny. Ostatnio ja minąłem i jedyne co czułem to wygryw,