Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki
Za parę dni różowa którą kocham od paru lat bierze ślub z innym. Ona wie co do niej czuję ale cóż, jesteśmy tylko przyjaciółmi. Idzie się pochlastać, bo nawet nie mam komu o tym powiedzieć i pisze sobie tutaj.
Nie mogę się też odciąć bo mamy wspólne grono znajomych i widzimy się niemal codziennie :/ Nikt inny mnie nie interesuje i tak sobie tkwię. Życie #!$%@?.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6142e993942c94000b1dcc33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
Analna młodość babci Józi: Ależ Ty OPie #!$%@? xD

Za parę dni różowa którą kocham od paru lat bierze ślub z innym. Ona wie co do niej czuję ale cóż, jesteśmy tylko przyjaciółmi. Idzie się pochlastać, bo nawet nie mam komu o tym powiedzieć i pisze sobie tutaj.


Skoro nie odstrasza Ciebie od niej fakt że ona za parę dni bierze ślub z kimś innym, czyli że ma Ciebie w dupie
OP: @DobraObywatelka
@Analna młodość babci Józi- macie sporo racji, tylko że aby się odciąć musiałbym właściwie znaleźć nowych znajomych, bo ona niestety jest z kimś z bliskiego grona.
Możliwe, że mam coś z głową, bo nikt inny mi się po prostu nie podoba, mimo że spotykałem się z paroma różowymi, to zawsze je porównuje do niej i przez to skreślam. Może faktycznie muszę się odciąć od wszystkiego i zmienić otoczenie w