Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Zapraszam na pierwszy filmik z planowanego trzymiesięcznego wyjazdu na Bałkany. Rozpoczynamy dwutygodniowym urlopem w trakcie którego jesteśmy, a już za kilka dni zaczynamy w pełni #pracazdalna z naszego skromnego Masterka przerobionego na campervana. Sami nie wiemy jak to tak naprawdę będzie wyglądało, jesteśmy zieloni w te klocki, a ta seria krótkich filmów będzie pamiętnikiem wyjazdu.

Albo się w tym zakochamy, albo po powrocie sprzedajemy vana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/SHz-hihGUd8

#kamper #camper #camping #vanlife #digitalnomad #balkany #austria #slowenia #vlog #youtube #filmowanie

Pobierz
źródło: comment_1631804052A1EhbUSu6ycIFLNORR2vzd.jpg
  • 6
@walzky: jakieś poważne? U mnie po spędzeniu w aucie jakichś 3 tygodni, może 4 nic się jeszcze trudnego nie działo (z zabudową). Auto rozkraczyło mi sie po 2 tygodniach od zakupu, polecam assistance XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pilot1123: kapie ze zbiornika szarej wody i to z dwóch miejsc :D i to nie ja robiłem akurat. A drugie miejsce gdzie cieknie to w kabinie kierowcy z dachu. To czuję że moja wina, możliwe że dziury do których zamocowany jest solar mogły się rozszczelnić. Ale do naprawy dopiero po powrocie do domu, na razie zostaje szmata :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pilot1123: też tak myślę ze względu na to że i tak używamy bio mydełek do wszystkiego. Ale nie widzi mi się tłumaczyć tego policji. No i jednak te krzywe spojrzenia na polaków w #!$%@?, cieknącym dostawczaku XD