Wpis z mikrobloga

@mroz3: A wystarczyło jechać przepisowo i nawet motocyklista by nie musiał hamować. No ale wszyscy motocykliści to półgłowki, więc takie zakończenie mnie nie dziwi xD
  • Odpowiedz
Przecież tu jest 100% wina motocyklisty, punto miało wyprostowane koła i jechało już po swoim pasie. Jak zwykle motor #!$%@?ł i nie ogarnął że są inni uczestnicy ruchu. Jakby jechał te 60-70 km/h to by się nic nie stało.
  • Odpowiedz
@mroz3: W ciągu sekundy przejechał około 40 metrów hamując, czyli skrzyżowanie robił z prędkością około 140 km/h, więc założyć można, że początkowo jechał pewnie ze 180 km/h albo i więcej. Jazda z taką prędkością na motocyklach to automatyczne wpisywanie się w poczet podludzi najgorszego sortu. Ciekawe czy tacy #!$%@? zdają sobie sprawę, że motocykl hamuje gorzej od samochodu
  • Odpowiedz
@rosomak94:

równie dobrze mogło jechać coś z lewej i chciał zdążyć przed nim


Na początku nagrania masz przejeżdżającą ciężarówkę z lewej strony, potem już do końca nagrania nic nie jedzie. Także no nie do końca się z tym zgodzę ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Janusz_Hazardu: to że wjechało już i miało proste koła nic nie znaczy. Wymuszenie pierwszeństwa zachodzi zawsze, kiedy wykonany przez nas manewr zmusi kierowcę samochodu jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu do hamowania, a nawet zmniejszenia prędkości. To że ktoś musi hamowac po tym tuż po tym jak wyprostowałes koła nie znaczy że nie wymuszasz... Prawko z chipsów? Nie bronie tej sytuacji ale śmiech z takich ekspertów jak ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gomjeden: ok, sąd oczywiście bierze pod uwagę okoliczności czyli przekroczenie prędkości itd. ja mówię o tym że kolega stwierdził że Punto wyprostowało koła to nie ma wymuszenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co jest oczywista bzdura.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mroz3: dokładnie tak samo mój kolega z którym chodziłem do gimnazjum zmarł. Na trasie 50 między Góra Kalwaria a Grojcem, jechał motocyklem od zachodu i właśnie późnym popołudniem, dziadzio z uno oślepiony słońcem myślał że ma pusto, kolega za to miał pusto w głowie bo licznik zatrzymał się na 120kmh więc z kolegi nic nie zostało.
  • Odpowiedz
@p4wl:

to że wjechało już i miało proste koła nic nie znaczy


Jak to nie? Punto włączyło się bezpiecznie do ruchu

Wymuszenie pierwszeństwa zachodzi zawsze, kiedy wykonany przez nas manewr zmusi kierowcę samochodu jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu do hamowania, a nawet zmniejszenia prędkości. To że ktoś musi hamowac po tym tuż po tym jak wyprostowałes koła nie znaczy że nie wymuszasz...


Jakby jechał przepisowo to by żył. Kupno motoru nie
  • Odpowiedz
@p4wl: To kiedy po wjechaniu na drogę z pierwszeństwem nie będzie twoja wina, jak ktoś Ci w dupe wjedzie? W sensie jakby przejechał jeszcze 100 metrów było by ok?
  • Odpowiedz
  • 0
@Darth_Gohan Punto mógł zobaczyć białe auto, motor w tym czasie zaczął wyprzedzać plus słońce oślepiające. Splot okoliczności i jest trup.
  • Odpowiedz