Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Bo wygląda #!$%@? obrzydliwie. Jak tyle czasu się przyjęło, że synonimem dbania o siebie przez kobietę jest golenie nóg i pach to nic dzwinego że ludziom się to nie podoba. Ale oczywiście wraz z postępem i modą z ameryki trzeba się pokazać jaką to nie jest się wyzwoloną.
  • Odpowiedz
Co to kurła się dzieje?!


@stanley___: Popyt i podaż oraz Henry Ford. Skoro faceci i tak się kleją - to znaczy że można się starać mniej. Do tego różne Maje S. promujące takie postawy. Niedawno ma mirko był wpis "jednej takiej" która wypłakiwała się tutaj o tym że golenie nóg to opresja i przemoc. Wyszedł z tego niezły flame.
  • Odpowiedz
@NewEpisode
@stanley___:
no jak to wyglada obrzydliwie to niech nie patrzy po prostu w czym problem XD czemu wymagac od losowej dziewczyny ze mialaby miec ogolone nogi, to tylko jej sprawa przeciez, nie rozumiem takich wysrywow od mezczyzn ktorzy nawet pachy zapewne maja zarosniete
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@stanley___: ostatnio się do mnie dosiadła młoda dziewczyna z włochami na nogach i do tego śmierdziało od niej potem jak od grubego po w-f. Fioletowe pasemko na włosach oczywiście wyjaśniło mi sprawę. Szybko przypomniałem sobie o obowiązku zasłaniania ust i nosa ()
  • Odpowiedz
@stanley___: przyzwyczajaj się, że ludzie nie będą się stosować do twojej percepcji zadbania. Ponadto, efekt golenia nóg przez panie, to skutek reklam. Zaczeło się od Veet, gdzie kobiety przedstawiali jak małpy czy jako mężczyzn, jak się nie goliły. Ta "kultura" golenie nie jest "nasza"
  • Odpowiedz