Wpis z mikrobloga

Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł na mnie największe wrażenie, być może przez to że oglądałem go majac 12-14 lat, mózg wtedy chłonął informacje jak szalony. W każdym razie czekało się na każdy odcinek z wypiekami na twarzy, a po każdym z nich spekulowało na temat tego jak to się rozwinie.
Jakie było wasze top 5 scen ryjacych beret?
Moje top:
1. Włączenie się światła we włazie bunkru, w momencie gdy klęczy nad nim John Locke.
2. Spotkanie Desmonda w bunkrze
3. Odczytanie wiadomości tej Francuzki i obliczenie że nadała ją 16 lat temu(pamiętam to jak dziś, jak dla mnie najmocniejsza scena)
4. Zobaczenie resztek pomnika po drugiej stronie wyspy przez bodaj Saida
5. "not penny's boat"

No i jeszcze bonusowo scena gdzie Said naprawia radio dla Hugo, odbierają sygnał jakiejś transmisji i rozkminiaja skąd ona jest nadawana... I kiedy została nadana.

#lost #seriale
Heroina340 - Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł ...

źródło: comment_1631772509pOO8NWeCnLUg0PYBShg7d0.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
@Opportunist: Już nie pamiętam, jak przez mgłę, chyba zebrali się po coś w jakimś kościele? Nie wiem, byłem już wtedy mało zaangażowany i na etapie "niech się już skończy". ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
serial bardzo przypomina książkę Steven King Bastion. Gdzieś wyczytałem że była inspiracją do powstania serii


@Simpleco:
@Bartosz_z_Zarytego:

O cholerka, czytałem Bastion a nigdy nie skojarzyłem ze fabuły są do siebie podobne.
Jak o tym napisaliście to teraz widzę podobieństwo, w bastionie też wybrańcy dobrego(Matka Abigail) i złego (Randall Flagg) i walka między nimi. Wspaniała książka!
  • Odpowiedz
@Heroina340: mi ryły beret odcinki z Claire, też oglądałem na bieżąco więc byłem smarkiem, jej wizja z Lockiem z białym i czarnym okiem i zakrwawionymi pieluszkami w kołysce mnie przerażała, podobnie jak jej flashbacki z porwania jak była ućpana
  • Odpowiedz
@Heroina340: caly odcinek Tricia Tanaka is Dead gdzie Hugo wygral w loterie i skonczyl w psychiatryku

Jak znalezli stacje gdzie wszyscy byli podgladani

Jakiekolwiek porwania Emily

Jakiekolwiek sceny z bratem Eko na wyspie (zwlaszcza jego sen)
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: A w sumie teraz jak sobie przypomniałem to dodałbym scenę z tego jak skapneli się że gość który porwał Clarie nie leciał z nimi samolotem, to też dobrze wrylo się w banie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heroina340: Nawet nie pamiętam scen szczególnie z tego serialu.
Pamiętam w 2006r zacząłem oglądać miałem 17 lat. I po pilocie mnie nie wciągnęło, stwierdziłem że #!$%@? i nie oglądam dalej, ale zaraz po napisach leciał trailer do następnego odcinka, i było coś że broń ktoś znalazł i mnie to zaciekawiło. No i zacząłem już oglądać, ale od 3 czy 4 sezonu kiepskie odcinki się zaczęły pojawiać niczego nie wyjaśniano i zaczynało
  • Odpowiedz