Wpis z mikrobloga

@czeki21: oki, dziękuję. Oglądałem sufit pod lampą i żadnych dołów nie znalazłem, jak na moje oko jest super, tylko te szpary mnie interesowały :)
@Rafalski45: ale kiedy flizelina powinna wjechać, po położeniu przeze mnie tynku na ścianach, a przed położeniem gładzi na ścianach? Bo ogółem sufit gotowy miał być, tylko do pomalowania.
@Rafalski45: no cóż, to im już nie zlecę dalszych prac... Ogółem, jak polecasz to ogarnąć, w miejscach gdzie jest szpara wkleić flizelinę i zategować gładzią? Miał być sufit gotowy do pomalowania, a jednak jakoś nie tak do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie jeszcze im nie zapłaciłem...
Plus jest taki, że jest gładszy sufit, niż postawione u mnie w pracy ścianka 3 metrowa, przy której pracowało
@Rafalski45: wiesz co, gęsto są powkręcane na obrzeżach, a na środku tak jak mówisz. Wkręcane są do msystemu, tak więc teraz ciężko powiedzieć gdzie wkręcać. Jedyną pewność mam, że pod oświetlenie są formatki osb + pod szyny na zasłony tak samo.

Rozumiem, że jak sobie zrobię flizelinę i ją zateguje, to spokojnie mogę cały sufit zagruntować i pomalować? Będzie wizualnie super?