Wpis z mikrobloga

Cześć Wam ,
Miałem wczoraj kolizję na autostradzie , przy zwężeniu pasów wjechałem w 4 słupki ( pominę przyczynę dlaczego nie zjechałem na pas, bo nie o to w tym chodzi , chyba że ktoś będzie chciał wiedzieć to napisze : ) )
Auto nie było sprawne do jazdy , zerwane koło . Zadzwoniłem po zarządcę autostrady żeby poprawili słupki gdyż pędzące auta były wielkim zagrożeniem dla siebie przy niekompletnej sygnalizacji.
Przyjechała policja -mandat . Okazało się że nie mam aktualnego przeglądu technicznego.
Co w tej sytuacji ? Czy mam jakieś szanse na odszkodowanie ?
Auto dość kosztowne , więc bardzo zależy mi na tym żeby je stracić jego wartości.
Liczę na wasze komentarze i doświadczenia
Pozdrawiam
#samochody #wypadek #kolizja #ubezpieczenia
  • 19
( pominę przyczynę dlaczego nie zjechałem na pas, bo nie o to w tym chodzi , chyba że ktoś będzie chciał wiedzieć to napisze : ) )


@Petnacior: było #!$%@??

Czy mam jakieś szanse na odszkodowanie ?


Co na to OWU Twojego AC?
@kuraku: @OrzechowyDzem: wyleciało mi to z głowy , spóźniłem się o miesiąc. Miałem dużo na głowie . Dla mnie jest drogi, wiem że możecie rzucić argumentem , że jak auto jest dla mnie za drogie to muszę poszukać tańsze , ale mleko się wylało. @PanKracy582: tak chodzi o usunięcie szkody.
@Jestem_Tutaj: @kuraku: nie było #!$%@? . Powiedzieli mi ,że jeśli stan techniczny samochodu mogl się przyczynić do
no to masz swojego opiekuna, jest nim Twój agent, odezwij się do niego :)


@Jestem_Tutaj: zapewne tylko po to, aby zagiąć czasoprzestrzeń.
Gdybyś nie zauważył istotnego szczegółu we wcześniejszych postach: samochód nie ma i nie miał ważnego przeglądu technicznego!
Nie powinien w ogóle znajdować się na drodze. Dla ubezpieczalni jego tam nie ma i w ogóle nie było.
Koniec kropka.