Wpis z mikrobloga

Panowie, zaczne od przegranych bo dzisiaj można wyśmiewać Barce, ale ja chce zwrócić uwage na co innego - tam można znaleźć materiał na zespół. Ja dziś w tych młodych 17, 18-letnich chłopakach którzy pokazali się w końcówce, w chłopakach którzy występując w klubie ze stolicy Katalonii spełniają swoje marzenia widziałem kiełkującą drużynę, widziałem wspólnotę zawodników w których każdy pójdzie za swoim kolegą w ogień, spróbuje naprawić błąd, da coś z wątroby kiedy zbraknie sił i chce wam unaocznić coś ważnego - tak jak nas trudne sytuacje w życiu, porażki i upadki formatują jako ludzi, tak te bolesne porażki mogą ukształtować tych chłopaków.

Z kolei o Bayernie, któremu przewodzi Robert i o jego roli w histori europejskiego futbolu... tak Tomeczku, mówie o europie a możę nawet i świecie, bo dzisiaj Lewy to jest zawodnik który swoją gra, swoimi bramkami i takim powiedziałbym umiejętnym formatowaniem swojej marki i siebie samego jako medialnego globalnego produktu powstanie nie jedna dysertacja, więc powiem tylko tyle i czat może mnie wyśmiać - Złota Piłka jest w zasięgu. Nie, nie panowie... ale poczekajcie. Uporzadkujmy dyskusje bo ja lubie rozmawiaco faktach. Ja wiem ze my polacy mamy takie defetystyczne podejście ale panowie, my dziś mowimy o konkurencji, która w większości znajduje się w jednym miejscu - Paryżu. Tak ? I teraz co się stanie jeśli PSG Ligi Mistrzów nie wygra ? No przeciez Złota Piłka za wygranie ligi francuskiej to panowie, to jest jakieś horrendum. Dobrze, tak - Ronaldo, ale powiedzcie czy Ronaldo bez trofeum klubowego otrzyma tą nagrodę ? No własnie, a czerwone diabły faworytem ani w Angli, ani w Europie nie są, a przypominam że dzis przegrali z jakimiś Młodymi Chłopcami z Berna. Także jeśli ja mam słyszeć, ze dziś Robert nie ma szans na tą na nagrode to ja mówie krótko - Non possumus. Nie zgadzam. Tyle ode mnie.
#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_1631652460oGr6y7y84nEzZHo0U0owEc.jpg
  • 6