Wpis z mikrobloga

#coolstory #wykoptowspanialemiejsce #marzeniasiespelniaja

Tak... Marzenia się spełniają, i to dzięki Wam, Mirkom - a konkretnie jednemu. Ale po kolei :)

Jakiś tydzień temu napisałam taki oto wpis: http://www.wykop.pl/wpis/5999478/tylewygrac-w-koncu-znalazlam-na-allegro-ksiazke-kt/

Wiadomo, studenckie życie nie rozpieszcza. Szperam więc czasem sobie w zakamarkach allegro, od czasu do czasu sprawdzając stałe, poszukiwane przeze mnie pozycje.

I po 2 latach poszukiwań, znalazłam ją. "Powieść minionych lat", najstarszy zachowany latopis staroruski. Jedyne wydanie, które ukazało się w języku polskim, to właśnie to.


Widziałam już wcześniej, że jest w wersji elektronicznej, ale wiadomo... Pewne książki chce się mieć w formie fizycznej, sięgać po nie, trzymać, czytać bez ustanku, wracać do tych samych stron...

No i wrzuciłam ot, taki wpis, jak wiele innych na mirko. Cena 90 zł w budżecie studenckim zaplanowana była na potrzeby dnia codziennego. A potem ktoś spytał o link do tej aukcji.

...A następnie ktoś kupił książkę i poprosił mnie o wysłanie mojego adresu do sprzedającego, zaś dziś książka późnym popołudniem dotarła.

I dlatego chciałam stąd gorąco podziękować @bledzioch - piwo i upieczone przeze mnie babeczki będą czekać na Twoją najbliższą wolną chwilę. :) Dzięki Tobie uwierzyłam, że karma wraca w tym dobrym wydaniu i to zupełnie niespodziewanie.

tl;dr - pewien Mirek spełnił moje ogromne marzenie i kupił mi książkę, na której bardzo mi zależało. :)
W.....a - #coolstory #wykoptowspanialemiejsce #marzeniasiespelniaja 

Tak... Marzenia...

źródło: comment_TpQY5CjpGjanZ5GDdUa028MqGVwAxSh7.jpg

Pobierz
  • 16