Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #zalesie #bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow

Dostałem wczoraj na weselu po ryju, powód:?
Gadamy sobie ze znajomymi na polu.

Przychodzi babka z facetem, wyciągają szlugi i palą.
Baba w ciąży.
Zwróciłem uwagę, czy ona jest poważna że pali papierosy w ciąży.
Partnerowi się to nie spodobało, #!$%@?ł mi takiego partyzanta że się obudziłem chyba 5 minut po fakcie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613e5d075fb896000a00548f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 75
  • Odpowiedz
TyToChybaLubiszGongi:): Wybacz, że trudno mi było pojąć, iż typ na weseslu wysprzęglił ci gonga bez powodu i próbowałem znaleźć jakiekolwiek wyjaśnienie. :)

Jezu zapomniałem, że na wykopie trzeba napisać jakby się rozmawiało z małymi dziećmi.

Jezu, zapomniałem że na wykopie trzeba każdego lamentującego ciecia zapytać czy zgłosił to na psy i czy planuje się wreszcie nauczyć pisać, zanim zacznie innych nazywać dziećmi. :)

Niebyła gruba.


Ciekawi mnie, co cię skłoniło do
  • Odpowiedz
#!$%@? z tym że jej dziecko będzie na tym cierpiało, idioci, zero szacunku i inteligencji emocjonalnej


@zapalsobiekota: no to op się odezwał, i co? Coś to zmieniło? Jakby się nie odzywał, to na jedno by wyszło. Serio uważasz, że zwrócenie takiej osobie uwagi coś pomoże? Czy każdemu alkoholikowi też mówisz, żeby przestał pić, a grubemu, żeby mniej jadł bo jest gruby i na pewno o tym nie wie? A osobie z
  • Odpowiedz
@fiskarsa: Samo to że ktoś chce zmiany, nie musiał się akurat odezwać w tym momencie czasami trzeba wiedzieć kiedy coś mówić a kiedy nie

Samo zwrócenie uwagi komuś nie pomoże

alkoholik sam musi widzieć w sobie problem tak samo patologia itd. dlatego mamy tylu idiotów na świecie (pewnie nawet sobie nie wyobrażam jak wielu ich jest)

grubemu mniejsza ilość jedzenia nie pomoże, pomoże za to dieta która będzie sycąca i będzie
  • Odpowiedz