Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: zasadniczo płyta tyle że już w obudowie, różnica taka, że co prawda w skandalicznych cenach ale są w przeciwieństwie do płyt z cpu.


@wypokowy_expert: Mam obecnie płytę, działa bez problemu ale chce zmienić dlatego pytam, terminal to gownosrodek w tym przypadku, dziękuje za chęc pomocy ;)
@Pan_Slon: Ja mam postawiony router na Advantech AIMB-275 + i5-6500T + karta sieciowa Intel I350-T4 (4x GbE na i211). Wszystko działa pod kontrolą OpnSense-a. Płyta zasilana z 12V, wszystko upchnięte w obudowie rack 1U.
Co prawda TDP procka to 35W, ale średnie zużycie energii całego zestawu to 12-15W, a taki procek daje duży zapas mocy w razie czego.
@Pan_Slon: Ja mam postawiony router na Advantech AIMB-275 + i5-6500T + karta sieciowa Intel I350-T4 (4x GbE na i211). Wszystko działa pod kontrolą OpnSense-a. Płyta zasilana z 12V, wszystko upchnięte w obudowie rack 1U.

Co prawda TDP procka to 35W, ale średnie zużycie energii całego zestawu to 12-15W, a taki procek daje duży zapas mocy w razie czego.

@philipfry: Poszedłem jednak Twoja droga :)