Wpis z mikrobloga

@goferoo: fakty są takie, że gdyby Elon napisał zaraz na TT, że dogecoiny są super i zaraz wyda na ich zakup milion dolarów, to cena dogecoina poszybuje o kilkaset procent w ciągu godziny. Tyle z faktów. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mepps: możesz ich obserwować, ale o wszystkim o czym oni informują już wie giełda i na to zareagowała. Dzięki nim możesz wiedzieć coś więcej o #tesla i wyrabiać sobie opinie czy pójdzie w górę czy nie. Przewidywania to wróżka może Tobie zrobić.
@Alutsiv:
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91 Wall Street? Wolne żarty! Steven od 2016 akumuluje TSLA bo widział że giełda nie ogarnia co się dzieje w ogóle ( ͡º ͜ʖ͡º) "its just another car company"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mepps: bardziej chodzi mi o to, że jak one wrzucą jakiegoś breaking newsa, który skłaniał by do kup/sprzedaj akcję, a nie byli z tym pierwsi to już na giełdzie ruchy zdążyły się wykonać. Albo zaczynają się dziać w momencie publikacji tweeta/newsa.
Rozumiem ich podejście, że oni byli przekonani że Tesla its not another car company itd. Ale dalej w tym było sporo przeczucia i wiary.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alutsiv: Spodoba ci się "Arete Trading" na YT. On technicznie podchodzi do wykresów, i dobrze się streszcza. Ostatnio przestał robić dzienne podsumowania, bo przesyła je teraz ludziom płacących mu $125 miesięcznie. Za to wciąż można dostawać bezpłatny newsletter, i godzinę przed otwarciem giełdy również omawia spółki. Ma tego więcej.
Ja dowiedziałem się o nim od innego Wykopka pół roku temu.
  • Odpowiedz