Wpis z mikrobloga

Prawactwo jak zwykle w formie. Nadal nie potrafią zrozumieć, że LGBT to nie ideologia a akronim czyli skrótowiec od słów "Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender".
Bycie LGBT jest albo tożsamością albo orientacją. Co najwyżej akceptację albo dyskryminacje tych grup można podpiąć pod "ideologię", no ale niechęć do uznania legalnych związków między osobami LGBT jest też częścią jakiejś ideologii. Zawsze mnie śmieszy to pie&*l3nie.
Ci ludzie pewnie myślą jeszcze że oni są wolni od ideologii xD a potem mówią o sobie BIAŁY HETEROSEKSUALNY POLAK KATOLIK.
Ja z jednym gwoździem dyskutowałam, to uważał że nie ma osób lgbt bo taka osoba musi być każdą płcią i orientacją naraz. A tak to jest ideologia i organizacja xD
No i są organizacje skupione wokół lgbt, ale nie ma jakiejś organizacji lgbt
Zaden prawak też nie poda założeń "ideologii lgbt" i twórcy tejże "ideologii", ciekawe dlaczego. #polityka #polska #bekazprawakow #bekazkonfederacji #lgbt #neuropa
Pobierz Filippa - Prawactwo jak zwykle w formie. Nadal nie potrafią zrozumieć, że LGBT to nie...
źródło: comment_1631267300mvK1hZJq4lTgLt9L9POyLF.jpg
  • 40
@krzychol66 to że "zhejtował" geja nie oznacza że ten gej nie jest LGBT. A samo bycie gejem nie oznacza bycia niewrażliwym na krytykę, homoseksualizm to jedna z cech człowieka a nie cały jego byt. Jak osoba homoseksualna działa na szkodę innych osób homoseksualnych to jak najbardziej zasługuje na krytykę a nie wsparcie. Wszędzie słowo LGBT jest używane jako skrót od osób nieheteronormatywnych, tylko konserwy dorysowują do tego zmyśloną ideologię.
a dlaczego ma wspierać człowieka który ktyrykuje podstawowe prawa dla mniejszości jakie są w niemal każdym cywilizowanym kraju?


@TenXen47: No i właśnie to przekonanie że dana mniejszość ma mieć jakieś specjalne prawa i musi o nie walczyć jest ideologią.
Cbdo.
@Filippa: jezeli zauwazysz prawidlowosc iz kazdy dzialacz bedacy L lub G lub B lub T jest dokladna kalką drugiego w kazdym aspekcie zycia, to zaczyna to jednak wygladac jak ideologia.
@krzychol66: Specjalne prawa do... małżeństwa? To jest to specjalne prawo które jest dla was takie straszne? Może adopcja dzieci, o ja jebę ale przywileje. Szkoda że zwykłe pary nie mają tych, a nie czekaj XD. Jak bardzo nasrane w bani muszą mieć homoseksualiści w Polsce żeby sugerować takie nowatorskie, a nie czekaj, inne kraje już dały parom jednopłciowym te "niesamowite przywileje". A tą gadkę z równymi prawami możesz sobie zachować dla
Specjalne prawa do... małżeństwa?


@wideokojimbo: Małżeństwo jest związkiem jednego mężczyzny i jednej kobiety założonym dobrowolnie w celu utworzenia rodziny.
Nikomu pełnoletniemu i nieubezwłasnowolnionemu nie zabraniamy zawarcia związku małżeńskiego. W szczególności nie zabraniamy zawarcia go osobom dotkniętym LGBT.

Natomiast nie nazywamy małżeństwem:
- związku poligamicznego bądź polihymnicznego
- związku jednopłciowego
- związku człowieka i zwierzęcia.
Co nie znaczy, że zabraniamy komukolwiek takiego stylu życia.
Istotą małżeństwa jest co do zasady możliwość i