Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Kwalifikacje - Grupa 1

Drabinka pucharowa, grupy kwalifikacji, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit
Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję!

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale
źródło: comment_1631256299TqNb96iA6kpROXcAzwBJwL.jpg

Który serial jest lepszy?

  • Thirteen Reasons Why (2017) Trzynaście powodów 30.0% (265)
  • Seria niefortunnych zdarzeń (2017) 30.8% (272)
  • Dead to Me (2019) Już nie żyjesz 3.7% (33)
  • Dynasty (2017) Dynastia 4.4% (39)
  • American Horror Story: Kult (2017) 14.6% (129)
  • Victoria (2016) Wiktoria 4.3% (38)
  • The Deuce (2017) Kroniki Times Square 5.5% (49)
  • Defending Jacob (2020) W obronie syna 4.9% (43)
  • Feud (2017) Konflikt: Bette i Joan 1.7% (15)

Oddanych głosów: 883

  • 62
Wołam JEDNORAZOWO osoby, które podczas ostatniej edycji były zapisane do mirkolisty do wołania do kolejnych meczów. Wiem, że minęło sporo czasu od ostatniej edycji, ale mam nadzieję, że nie pogniewacie się za to wołanie i będziecie uczestniczyć w zabawie i teraz! Jeśli chcecie być wołani do kolejnego wpisu, to zaplusujcie pierwszy komentarz.

Errata. Do zabawy wkradł się błąd - dodałem serial Victoria, który jest z 2016 roku, a żadnego innego z tego roku nie dawałem, więc niestety dyskwalifikuję go. Przepraszam głosujących na ten serial!
Defending Jacob topka, szkoda, że tak mało znany i odpadnie wcześnie :(


@Matt_888: Jeśli chodzi o utrzymanie napięcia i wątpliwości to jest całkiem niezły, ale kwestie sądowe wydają mi się naciągane.

@Matt_888: już miałem pisać że z wymienionych znam tylko Dynastię, po czym patrzę i ten Blake i Cristal jakoś inaczej wyglądali... xD
To ten aktor ze "Suits"? Dobre toto?
dlaczego brakuje "wychowane przez wilki"


@herakliusz_atencjusz: Miał na Filmwebie ocenę poniżej 7, a takich seriali nie brałem do zabawy, bo i tak już miałem ich za dużo.

2/3 seriali to jakieś dno totalne a brakuje trochę dobrych produkcji na światowym poziomie a nie jakieś lgbtqwerty zapychacze dla starych alkoholiczek singielek

słaba pierwsza grupa, nic ciekawego, zobaczymy co będzie dalej :)


@mariuszk3 @herakliusz_atencjusz: To tylko kwalifikacje dla nieco słabszych lub mniej
@Matt_888: Dałem głos na trzynaście powodów, ale sumienie mi każe dodać, że pod uwagę powinno się brać dwa pierwsze sezony i nic więcej. Sporo będzie takich seriali, gdzie całokształt będzie zaniżał ocenę: Dom z Papieru, Gra o Tron itp.
@OstatniZnak: W kwalifikacjach po dwa na grupę, plus trzeci do baraży. W Fazie pucharowej jest wolnych 19 miejsc, 45 jest natomiast zajętych przez topowe seriale. Wszystkie szczegóły w podlinkowanym w pierwszym wpisie arkuszu Google :)