Wpis z mikrobloga

tylko ja tak mam, że mega propsuje xayoo, wstąpił bym do jego kościola jakby założył, jego shoty mogę oglądać po parę razy koleś ma taką charyzme i poczucie humoru że to #!$%@?, a jednocześnie gardzę każdym jednym członkiem xayoo industry? Holak, japczan, popo to są takie bezbeki, że się nie da wytrzymać. a najbardziej jest irytujace, ze te wszystkie dzieciaczki w internecie wala do nich kapucyna za wszystko co powiedzą.
Japczan nagrywa jakas #!$%@? nute? Jest mega propsowany, a jak yachu powiedział, że taka se, to mu #!$%@? komenatrze i łapki. Jakby jakiś dis #!$%@?ł taka nute to by miał 90% lapek w dól i cale xi i ich dzieciarnia by z niego cisneła beke. niesprawiedliwy jest ten swiat.
Japczan wielkie zadymy na streamach, idzie do cage i stypa xD popo to samo.
#famemma #xayoo
alverini - tylko ja tak mam, że mega propsuje xayoo, wstąpił bym do jego kościola jak...

źródło: comment_1631223760hRdUOFMLGGaN91mY6cuieZ.jpg

Pobierz
  • 27
@alverini: pamiętam xayoo jak grywał z overpowem i posysał albo w ogóle feedowal w #!$%@? ap rengarem a na tsie ciągle coś pyskował i #!$%@?ł mnie niesamowicie bo tryhardowal strasznie w bycie śmiesznym i wychodził jeszcze większy bezbek
@alverini: ja musiałem się przekonać do nich, wcześniejsze próby konsumpcji kontentu japczana nie były dla mnie możliwy i uznawałem go za kompletne gowno. Po jakimś czasie samo przyszło, że przyjemnie mi sie go ogląda.
Jedyną osobą która od początku mi nie siadała i nie siada nadal jest popo - człowiek zupełnie nijaki XD
Do xayoo industries nie zaliczam matiego i młudziutkiego bo to randomy.
tl dr; w XI każdy jest inny
@alverini: podobnie myślę, ale tbh do do yacha to akurat yacho głupoty #!$%@?ł i za to został skarcony, nie chodzi tylko o jego opinie, a co do członków, to xayoo jest charyzmatyczny, spoko chłopak imo nie ma 2 takiego na twitchu, popo to słaby klon xayo, udaje koxa, a jest meh, japczan overall jest okej, nie udaje kogos kim nie jest imo, trochę debil, ale no jak komus nie przeszkadza to
@alverini: Z XI tylko Xayoo punio i dejvid to zadymiarze reszta to cringe i stypa, jak pisałem wielokrotnie japczan to mental 2head wystarczy odpalić sobie z nim jakiegokolwiek shota czy wywiady, popo zwykły frajer pamiętam dobrze jak cisneli po blenderze że jaka to szansa od friza a on taki przymul tymczasem ten nolnejm spermil dwa lata na teamspeaku do Xayoo szczekał dosłownie żeby zdobyć trochę atencji wkoncu się wybił i co