Wpis z mikrobloga

Czy faktycznie warto olać wszystkie fotele "gamingowe" i brać Marcusa z Ikei? Jakoś trudno mi uwierzyć, że ten kawałek siatki jest wygodniejszy od wszystkich foteli "dla graczy" wyglądających jak nowe Transformersy. Niestety nie mam nigdzie opcji przetestowania Marcusa.
#fotel #fotelbiurowy #krzeslobiurowe
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: na gamingowym możesz się wygodnie rozłożyć, ustawić lokietniki, no będzie wygodniejszy, oczywiście zależy jeszcze tylko jaki, biurowy na pewno będzie tańszy
@kaczek93: tak, warto, te krzesła gamingowe poza tym logitechem wyprodukowanym przez herman millera nadają się do gówna, a jeszcze lepszym wyborem jest wziąć jakieś krzesło biurowe normalne
@kaczek93: Fotel gamingowy jest gamingowy tylko z nazwy no bo żadnych specjalnych funkcji to on nie ma. Jedynie wygląda jako tako - jak kubełek, i to w sumie nie wiadomo z jakiego powodu. Szukaj krzesła z jak największą możliwością regulacji oraz właśnie z siatką jako materiał wykończeniowy. Jeśli długo pracujesz to siatka pod plecami jest niezbędna - używałem kiedyś codziennie Vitry AC 5 (za ~4k) ze sztywnym materiałowym oparciem i bardzo