Wpis z mikrobloga

Nie mogę z beki xD kupiłem na allegro ORYGINALNY case na iphone 12. Cena tak mniej więcej między fejkiem z alie a promocją w media markt(70 zł). Generalnie nie spodziewałem się wiele, ale że allegro ma fajny system zwrotów to postanowiłem zamówić. Jak się okazało zamówiony case jest źle zrobionym kejsem ala gówno za 10 zł z alie. Oczywiście wystawiłem odpowiednią ocenę wraz z komentarzem, że opis jest nieprawidłowy i sprzedają podróbki. Następnie cały sklep zgłosiłem allegro. Dzisiaj dosłownie przed chwilą dzwoni do mnie Pani z tego sklepu, najpierw tłumacząc mi, że jest to ZAMIENNIK XD gdzie wyraźnie w opisie aukcji widnieje producent Apple. Wyśmiałem ją, a ta dalej „co by pan powiedział, na zwrot pieniędzy i produkt zostaje u pana” to powiedziałem, że dzisiaj to ja to odsyłam już to coś i mam już mam zwrot wygenerowany. Bardzo ją to poruszyło i postanowiła spytać się, czy za 50 zł usunę komentarz xDDDDDD po tym już nie wytrzymałem, powiedziałem, że nie wspieram oszustów i się rozłączyłem.
Sklep na Allegro to Bowiarmy. Nie kupujcie ze sklepu Bowiarmy. Sklep Bowiarmy sprzedaje nieoryginalne produkty.

Właśnie podczas pisania tego wpisu dostałem smsa(skrin w komentarzu)
#allegro #oszukujo #scam #bekazpodludzi
broq - Nie mogę z beki xD kupiłem na allegro ORYGINALNY case na iphone 12. Cena tak m...

źródło: comment_1631174761CXlherqoxAitcJYnWouFjK.jpg

Pobierz
  • 246
@vlodek2532: Jak potrzebuję czasem doładować telefon na kartę, to tacy sprzedawcy się do mnie dokładają - sprzedają te doładowania poniżej kosztów, a potem żebrzą o pozytywne oceny. Jeśli widzę, że mają sporo sensownie brzmiących negatywów, to im nigdy oceny za to doładowanie nie wystawiam - niech cierpią, skoro dymają klientów.
@broq: Majfrendy z Chin jak coś ci się nie podoba to chcą ci dać jeszcze 10 dodatkowych sztuk tego czegoś na ich koszt
Janusze z Polski jak coś ci się nie podoba to tłumaczą się niczym złodziej złapany na gorącym uczynku, a na końcu jeszcze grożą sądem

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale podejście do klienta w Chinach jest bardziej wolnorynkowe i lepsze niż w Polsce xD
@broq: Od kiedy na Allegro za taką cenę od „prywatnego” sklepu kupisz case z ? XD Na Allegro przeważnie ludzie kupują case na Ali za 10zł i sprzedają po 50-70zł jako „oryginalne” w atrakcyjnej cenie.. coś wiem na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najlepsze jest to, że ludzie kupują jakby nie wiedzieli o istnieniu Ali