Wpis z mikrobloga

Na serio nie rozumiem co trzeba mieć we łbie, żeby tak robić. Wykopki to jednak aspołeczne psychole.


@qwerss: robię tak, ale zgadzam się z Tobą
  • Odpowiedz
  • 5
@UwUpepsicolazeromax: za każdym wychodzonym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


U mnie tak samo, tylko jest jeden mały szczegół. Za każdym razem jak wychodzę to trafiam na babkę ze #!$%@?łym pitbullem, który wcześniej był szkolony do walk psów, a ona go przygarnęła, bo taki "biedny". Ostatnio jak schowałem się za drzwi i miałem lekko uchylone to #!$%@? próbował przesadzić łeb przez szparę to musiałem nogą drzwi dopychać (
  • Odpowiedz
Otwieram drzwi i słyszę jak ta osoba przyspiesza


@LuckyStrike: Za każdym razem, fajnie jeszcze jak słychać, że sąsiad pośpiesznie zaczyna szukać kluczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UwUpepsicolazeromax: Przykre jest to że polaki unikają się nawzajem kiedy tylko mogą. Ja ze swoimi sąsiadami Niemcami wychodzimy na luzie i wymieniamy uprzejmości, czasem nawet pogadamy chwilkę. Tak trzeba żyć a nie wszyscy wiecznie mordy skrzywione i unikają się nawzajem.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii:

Ja ze swoimi sąsiadami Niemcami wychodzimy na luzie i wymieniamy uprzejmości. Tak trzeba żyć a nie wszyscy wiecznie mordy skrzywione i unikają się nawzajem.


Jak w Niemczech masz normalnych sąsiadów to w porządku, ale ja nie będę wymieniał uprzejmości ze starymi plotkującymi babami albo sąsiadem patusem i alkoholikiem
  • Odpowiedz