Wpis z mikrobloga

  • 16
Ja wiem że koszty itd., ekipa, sprzęt. Ale powiedzcie szczerze, po kiego 3 kamery na ziemi z których i tak wychodzi kilka statycznych, trzęsących się ujęć po kilkanaście sekund.
Czy film z Marriotta gdzie była jedna kamera na ziemi był gorszy od Engie z 3 różnymi osobami na dole? Imo właśnie Marriott wyszedł dużo lepiej ;)
#bnt
  • 8
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: Banot w ogóle ostatnimi czasy mocno opuścił się z montażem. Wystarczy zobaczyć jego starsze filmy, gdzie mając do dyspozycji tylko GoPro w łapie i drona był w stanie wyciągnąć relatywnie więcej niż teraz. Jakość i poziom wyzwań może i poszły do góry, ale mocno stracił na tym montaż, czyli jeden z dwóch jego atutów.
  • Odpowiedz
@bugg: Osobiście to najbardziej mi się podobają wejścia bez montażu, starczy mi widok z gopro, jakiś dron i teksty banota przy wchodzeniu xd
  • Odpowiedz
@bugg: Bosh bo koledzy tez chca za $$ banota na wycieczke skoczyc zagranice. Ja tam twierdze ze jest to jego hobby, ale za duzo „kolegow” sie pojawilo. Placenie za filmy skonczy sie tym ze banot bedzie musial $$ zebrac wiec wymysli cos co przyciagnie wiecej placacyh i sie skonczy upadkiem.
  • Odpowiedz