Wpis z mikrobloga

Myślę, że jest tu całkiem sporo osób które interesują się roślinami kolekcjonerskimi, ale fajnie byłoby mieć na mirko miejsce, gdzie można się wymieniać swoimi nadwyżkami i wrócić do domu ze szczepką monstery ( ) #pdk
Oczywiście, że należę do różnych grup na fejsie, ale zawsze mało, a na PlantSwapp w #bydgoszcz nic nigdy nie ma
Ogólnie mogę poprowadzić ten tag, jeśli byłyby chętne osoby żeby się powymieniać; mogłabym przygotować poradnik jak przygotować roślinę do wysyłki.

To może ja pierwsza, szukam:Philodendron florida beauty o ładnym wybarwieniu,1 listek lub może być ogryzek, ale wtedy poproszę zdjęcie matecznika.
I ogólnie szukam różnych filków z ładnymi wariegacjami.
Na wymianę mam: Monstera deliciosa variegata (piękne geny, cięty szczyt z korzeniem powietrznym), Philodendron Pink Princess (ukorzeniona sadzonka 2-3 liście) i Philodendron White Princess (również ukorzeniona, 2-3 liście).
Za tę floridę oddam to wszystko co wyżej wymienione ʕʔ
I proponuję tag:
#dajkwiatawezkwiata do naszych wymian :-)
#kwiaty #rosliny #roslinydoniczkowe #kwiatydoniczkowe
  • 11
@Eskimoska mimo wszystko myślę, że tu mało osób znajdziesz, które chciałyby się powymieniać kolekcjonerskimi.

Ostatnio cięłam i sporo opyliłam, dodaje sobie Ciebie do obserwowanych, jak będę coś mieć to się odezwę. :)
@dzoli ło jeżu, spatulaty to rosną jak chwasty xD Zostawiłam wszystkie w jednym zbiorniku i jeśli nie zarosły ich pływacze, to mogę Ci coś podesłać za sam koszt wysyłki