Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W zasadzie to bawią mnie ludzie, którzy promują naukę programowania. A może powinno się im dziękować? To jest straszne jak obecnie nowi programiści są w stanie się upodlić by zebrać jakiekolwiek doświadczenie. 3 miesiące pracy za darmo? Nie ma problemu. Dwie osoby zgodziły się na około pół roku za darmo i od października u mnie zaczynają. Dalej wszystkich namawiajcie. Seniorzy - was też to spotka. Nasycenie nadejdzie prędzej czy później, a skille nic wam nie dadzą bo w tym kraju liczy się po prostu produkt, a nie jego jakość. Po co brać gościa za 15k skoro znajdzie się ktoś, kto zrobi za 6? U mnie powoli zaczynamy to wdrażać. Rozwijamy kolejne zespoły, bo przyjęliśmy zleceń pod korek i trzeba się wyrobić.

Kolejna rzecz to rynek testowania. Widzę już oferty 3-4k na b2b dla ludzi z 1-2 letnim doświadczeniem. Najlepsze jest to, że ludzie z IT sami sobie #!$%@? rynek przechwalając się zarobkami i prowadząc szkolenia. Brawo, brawissimo. Normalnie 200 IQ.

#programowanie #testowanieoprogramowania #naukaprogramowania #pracait #pracbaza #informatyka #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61349dec6ffb19000ae1ba82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8