Wpis z mikrobloga

Poziom intelektualny co niektórych lewicujących użytkowników tego portalu, brak jakiejkolwiek umiejętności czytania ze zrozumieniem, weryfikowania nawet najprostszych do znalezienia informacji, to jest jakaś katastrofa.

NIE, NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE STASZEWSKI PRZEGRAŁ PROCES Z GMINĄ NIEBYLEC W SPRAWIE TABLICZEK "STREFA WOLNA OD LGBT". Napisałem, że ów działacz winien spełnić wyrok* sądu i opublikować stosowny komunikat.

Mój komentarz brzmi: "pokaż jaki jesteś praworządny i realizuj wyrok sądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) "

Jednak z komentarzy na mikroblogu pod wpisem jednego dzbana spod tagu #neuropa jakimś cudem wywnioskował, że niby napisałem jakoby gmina z działaczem LPG wygrała i ten teraz musi ją przepraszać xD

Tak, tacy ludzie mają prawa wyborcze i też głosują, to straszne!

Wołam @saakaszi, wyjasniłem ci w prosty sposób, że się mylisz, stosujesz manipulację godną Goebbelsa (bo nigdzie nie napisałem, że ten przygłup od tabliczek przegrał sprawę przed sądem) jakże typową dla tęczowych spi...lin.

*#!$%@? się do semantyki - napisałem wyrok, a chodzi o nakaz udostępnienia komunikatu. Dokonałem skrótu, normalni ludzie wiedzą o co chodzi, ale ty musiałeś się #!$%@?ć i pokazać jaki to nie jesteś jaśnieoświecony, ale jedyne co pokazałeś to typowe dla komuchów zamiłowanie do prymitywnej manipulacji. Ha tfu ci w twarz._

PS
W swoim wysrywie użyłeś tagu #bekazkatoli a ja katolem nie jestem. I co teraz, tęczowcu spartolony? Kolejna twoja paskudna i perfidna manipulacja. Jak ci nie wstyd? A, no tak, zapomniałem - ty nie masz nawet mikrograma RIGCZ-u.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt #polska #prawo #oswiadczenie
Pobierz pantronix - Poziom intelektualny co niektórych lewicujących użytkowników tego portalu...
źródło: comment_1630856176CVeEdRx6isJXxURKpWO0bV.jpg
  • 59
@Mirrak: wywieszał te swoje gówno-tabliczki sugerując, że zrobiły to gminy, które ustanowiły na swoim terenie te słynne strefy wolne od ideologii LGBT. Świat podłapał tę manipulację i zaczął łkać, że w Polsce tępią baśniowe stwory spod tęczowej flagi xDD
Właśnie za tę ordynarną manipulację powinien spędzić z rok w pierdlu - wyrządził krajowi ogromną szkodę, nigdzie nie wyjaśnił, że jego akcja to prymitywne kłamstwo. Ha tfu na tego ziobre.

@kempes wy
Nic takiego nie miało miejsca.


@Mirrak: jak nie, jak tak? Pokaż gdzie chociaż raz pod tymi swoimi fotografiami napisał, że to on te tabliczki wywiesił. Ludzie zza granicy ulegli jego prymitywnej manipulacji i ulegli wrażeniu jakoby to gminy te gówno-tablice umieszczały.

i nie ma czegoś takiego jak idelogia lgbt.

Jest.

ostatnio nawet UE odebrała im kasę za to że są homofobiczne

No i wten sposób dali pisowczykom do ręki P O