Wpis z mikrobloga

@MimikX90: a tak poważnie, większość znajomych po JJ na następny dzień czuła się jak gówno,
A uczestnicy "eksperymentu medycznego" po mRNA nie zgłaszali nic poza bolesnością ręki przez jeden lub dwa dni.
@putinn: @cin123654: siostra mi mówiła że jej znajomego po szczepieniu j&j sparaliżowało od pasa w dół i mi odradzała. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Jak to jest w przypadku dwudawkowych szczepionek? Po pierwszym szczepieniu od razu dostaje jakiś termin na drugą dawkę?

@Paputka: Dzięki! to koło mnie w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MimikX90: U nas JESZCZE nie, ale do czasu. Tak jak było z 3 dawką - 2 dawkowej szczepionki. Kwestia dni jak będzie 1 dawkowa szczepionka w 2 poracjach.

U mnie w pracy młoda dziewczyna wylądowała w szpitalu z podejrzeniem zakrzepicy, nogi spuchnięte. Nie wiem co z nią, za duża firma aby latać i się dopytywać. Może kiedyś wyjdzie.

A no i w NOP co rząd podaje są przypadki amputacji nogi po
@MimikX90: Nie wiem tego, wiem że młodziutka ~ 20 lat. Wiem tylko z oficjalnego źródła że ma NOP poszczepienny związany z zakrzepicą ( w piątek to wyszło ). Może w tygodniu będzie coś wiadomo, chyba że totalnie to przemilczą.
siostra mi mówiła że jej znajomego po szczepieniu j&j sparaliżowało od pasa w dół


@MimikX90: Nie myślisz, że gdyby tak się stało to portale internetowe by miały pożywkę na kliknięcia przez kilka tygodni? A antyszczepy by waliły do tego znajomego drzwiami i oknami aby pokazać plan zagłady ludzkości innym nieuświadomionym co jeszcze nie wyłączyli TV? xD

Co do dwudawkowych, po pierwszym dostajesz karteczkę z terminem drugiej dawki. Zadzwoń pod 989 i
@MimikX90: proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wylosuj sobie jakiegoś fajnego nopa, na przykład zaczerwienienie w miejscu wkłucia albo tkliwość mięśnia - będziesz mógł wnukom opowiadać jak to przeżyłeś "śmiercionkę" i nie umarłeś XD

Powodzonka :3
@MimikX90: jacy tu wrażliwi ludzie, dnia gorączki nie mogą przeżyć ojeja....

Miałem Johnsona, fakt następny dzień raczej wyjęty z aktywności, poruszanie się po domu jedynie i oglądanie tv wieczorem nawet se piwko strzeliłem. Nic nie od tamtej pory nie jest.

Znajomi po drugich dawkach innych firm też zdychali
@MimikX90: Całe wakacje ( dosłownie tydzień w tydzień) można było w weekendy zaszczepić się J&J oraz Pfizerem (z marszu, bez wcześniejszej rejestracji) w kilku miejscach rozsianych po całym Krakowie. Zdecydowałeś się na szczepienie o tydzień za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MimikX90: ja, jak i znajomi którzy szczepili się Johnsonem raczej ok przeszli. Tydzień temu się szczepiłem, to 8h od szczepienia chłodno się zrobiło i gorączka do 38, poszedłem do łóżka, serial obejrzałem i spać, brałem paracetamol. Następny dzień - coś jak delikatne przeziębienie, w ciągu dnia całkowicie przeszło