Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reaamu: Jak była na patologii to opieka była bardzo dobra. Co chwilę praktycznie ktoś zaglądał, badania co określony czas. Moja była zadowolona. Teraz jest na Roomingu i też poleca
@wodzu_91: A jak ocenia cały poród? Ja mam co prawda na 30.10 termin, ale myślę. Bliżej mi do Żar, ale tam podobno tragedia… A Zielona to jednak wojewódzki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reaamu: też dobrze, dowiedziała się w ostatniej chwili, że oksytocyna nie działa, i w ciągu kilku chwil miała już znieczulenie i była zawieziona na blok operacyjny. O wszystkim była informowana (każde nacięcie). Po opuszczeniu sali operacyjnej, położna przychodziła średnio co 10 minut i doglądała młodego i żony. Po równych 2 godzinach kazali mi wyjść. Na następny dzień od rana miała już zacząć wstawać
@wodzu_91: Moja znajoma niedawno rodziła, ale w nowej soli to mówi ze po planowanym CC była masakra; położne kazały jej wstać, a ona nie była w stanie, poprosiła o pomoc przy ubieraniu, to powiedziały ze nie będą starej krowie pomagać.
Podobnie z podpaska, nie pozwoliły jej ubrać bielizny i musiała pchać walizkę i równocześnie trzymać między nogami podkład. Tym się stresuje, ze sobie nie poradzę jako młoda osoba w szpitalu xd