Wpis z mikrobloga

@GothBoyy666 życie towarzyskie, mówi Ci to coś? Dopiero zapisałam się na studia i chcę mieć możliwość zobaczenia chociaz raz na oczy ludzi, z którymi w grupie będę przez dwa lata. Zapisałam się, bo faktycznie chcę się uczyć, chodzić na studia i słuchać wykładowców. Jakbym chciała słuchać ich w komputerku to bym sobie odpaliła filmiki na yt. Chcę normalności, jak wielu z nas.
@rivers666 oszalałes? Jakie pokolenie debili? Osobiście uważam że obecna młodzież i ludzie do 30 są najlepiej wykształcona grupa i ogólnie pojętą w dziejach Polski. Fajnie że się nie meczyles i się dużo nauczyłeś to się ceni ale masa osób sama mówi o brakach. O braku kontaktu z ludźmi z roku nie wspomnę
@rivers666: Oczywiście, tylko czemu w poprzednim roku szkolnym co chwilę robiliście znaleziska i płacz bo wykładowca wymyśla sposoby na kanciarzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw płacz, że opaski na oczy, potem bo każe kamerę/lustro mieć na arkusz egzaminacyjny, płacz bo mikrofon włączony czy czasem ktoś nie podpowiada bądź ustawienie kamery tak aby nie było nikogo w pokoju. Teraz nagle wszystko jest okej i każdy okazuje się młody