Wpis z mikrobloga

@4500: bo monitory crt daja duzo lepszy obraz niż monitory LCD, poza tym udalo mi sie ogarnac starego PC do retro gierek z pentiumem 133 i voodoo2, ale na szerokokątnym monitorze lcd 22 cali rozdzielczość 800x600 wyglada jak gówno i az mi sie odechciało grać :( Moglbym kupic monitor 14 cali crt ale to tez jest #!$%@?, i szukam jakiegos w okolicach 19 cali, a te juz potrafią sporo kosztować...
@Panas: zgadza się, ale 2004 taka dobra była, że do tej pory robią mody na obecne sezony. Ogromny fanbase ma ta odsłona

Szkoda tylko, ze trudno pad podpiąć do tej gry, trzeba jakieś specjalne programy sciagać, a na koniec i tak ci nie działa prawy joystick ( ͡° ʖ̯ ͡°) Długo się męczyłem, a na koniec i tak na klawiaturze lepiej się grało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@floojd: nie dają o wiele lepszego obrazu, tj. może w porównaniu do monitorów sprzed 15 lat - teraz nie mają szans. Długi czas miały lepsze odwzorowanie kolorów, ale teraz jak są IPSy, VA i inne to nie mają szans. Ale np. takiego Syncmastera 2400W i tak bym przygarnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)