Wpis z mikrobloga

Tak się przypadkiem składa, że to też (pic below).

Co innego niektóre konfederackie wykopki bo jak ktoś kogo nie lubią robi listę to jest spam, a jak ktoś kogo lubią to już nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Kryspin013: W dupie mam czy kombinatorem jest lewak, prawak, goorniak, dolniak, centrysta. Pic dodales z wolaniem z listy wiec z dupy kontrargument i nie na temat, no ale chlapnales.

Wklejanie
Wklejanie linka do postu pod postem (najczesciej z dzialu polityka) wielokrotnie dla zwiekszenia zasiegu w imie : ja chce zeby widzieli bo maja widziec nawet jak nie bylo by widac, to zeszmacenie w czystej formie.


@SlavedWizard: A prawda jest taka, że to wina tego jak #!$%@? są znaleziska.

Sam miałem kilka razy przykład np wrzuciłem coś pod gierki i przez kilka h miałem 5 wykopów. #!$%@?łem się, wrzuciłem luźno filmik na
Do tego jako ciekawostkę dorzucę, że dzisiaj z ciekawości w innym wątku sprawdzałem jak te listy działają i neuropki na 600 wołań miały ~60 wykopów i ~35 zakopów po 1,5h od zwoływania się więc tak średnio a wręcz gównianie bym powiedział.


@Kryspin013: To jakieś kijowe znalezisko sprawdzałeś, bo np. od gromoty to większość wchodzi z płomieniem w 15 minut od zawołąnia.
Tak, mi również się nie podoba polityka na wykopie ale faktem jest, że nie jest wołanie na mirko nie jest zabronione regulaminem.


@Kryspin013: Ale zrozum ze nie chodzi mi o wolanie na mirko tylko o spamowanie pod postem odpowiedzia na swooj post z ponownym linkiem do znaleziska.
To jakieś kijowe znalezisko sprawdzałeś, bo np. od gromoty to większość wchodzi z płomieniem w 15 minut od zawołąnia.


@DurzyPszypau: Podeślij jak na takie trafisz bo to o czym piszę to była właśnie lista gromoty
Ale po co? Liczy się kto wykopuje w pierwszych minutach, a dzięki listom większość nawet nie czyta co wykopuje tylko z automatu to robi wdząc nick.


@DurzyPszypau: Jak to po co? By potwierdzić lub zaprzeczyć twojej tezie.