Wpis z mikrobloga

#covid19 #koronawirus własnie zmarła na ten nieistniejący" katarek" moja babcia, jeszcze dwa tygodnie temu w świetnym zdrowiu. Dopóki wujek szur nie uznający szczepień i "kagańca" nie przywiózł jej wiruska z wycieczki zagranicznej. Kukiz wam w dudę szury, jak ja wami gardzę
  • 159
  • Odpowiedz
@pytlar: 1/10 bo odpisuje, moja babcia rok temu zmarła, miała 94 lata.
Dzień wcześniej normalnie chodziła, jeszcze kolacja zrobiła, a rano już się nie obudziła.
#!$%@? antyszczepionkowcy
  • Odpowiedz
@pytlar: Moja bacie tez usmiercili, zabrali z domu bo covida ma (poprostu miala cos z nogami i udar mozgu jakiegos stopnia tak mysle i bylo juz znia strasznie na koniec bo tracila swiadomosc gdzie jest i z kim), a byla chora na cukrzyce i bez opieki mogla nie kontrolowac swojego stanu zwiazanego z spadkiem cukrzycy, to ja zabrali pewnie nie miala opieki i wkrecili covida, skad taka pewnosc? nie raz jej
  • Odpowiedz
domos


@zapomnialmatoljakdebilembyl: bo już w szpitalu robią dokładne testy, bo miała objawy, bo nic innego nie dolegało jej do tego czasu
@QHiN: jestem winny, że szurów nie zwalczałem wcześniej i burtalniej, tak. Mam nadzieje, że nowe przepisy dadzą nam więcej opcji zwalczania ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@pytlar: "jestem winny, że szurów nie zwalczałem wcześniej i burtalniej, tak. Mam nadzieje, że nowe przepisy dadzą nam więcej opcji zwalczania ich"

Ach to wasze miłosierdzie do drugiego człowieka tylko dlatego, że ma inne poglądy.
  • Odpowiedz
@Krupier: poglądy to można mieć na politykę, religię, na na naukę i zdrowie. Tu jest coś co jest prawdziwe lub nie. Tegho właśnie prości ludzie nie rozumieją, ich zdanie, fobie, brak wiedzy, nie są argumentami, nie są w stanie dyskutować z lekarzem na temat chorób, bo nie są nawet minimalnie na tym samym poziomie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pytlar: mam nadzieję że nie bait,
Żal mi oczywiście twojej babci ale
koleś, babka miała 90 lat i w tym wieku wystarczy stać na przeciągu i może się to tragicznie skończyć.
  • Odpowiedz
@piteross: i tak w samym zeszłym roku ekstra 120tys razy rożni ludzie stawali w przeciągu. Zobaczymy ile w tym roku wykopków straci babcie, dziadkow, wujkow, rodziców. Powiedz, jaka jest granica wieku, kiedy już ludzi mniej szkoda? 80, 70, 60 czy 40?
  • Odpowiedz