Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: Ja to zauważyłam już wcześniej ;) Pełne szczęście ;) Co by o nich wszystkich nie mówić, to Krystian też zaczyna miłośnie-postowo-IGstoriowo równać do Krzysia niestety. Chyba z restauracji nic nie wyszło albo jest to zawieszone bo poza Wielką Szaloną Miłością nie ma chwilowo nic do zaoferowania. I mówię to z ciężkim sercem, bo mu życzę jak najlepiej. Dzisiaj pierwszy raz oglądam, chociaż nie od poczatku, i takie to nowe HP
@Lolek1011: I'm back! ;) Program o 11 września, który miał kilka odcinków się dzisiaj skończył (był na National Geographic), ale bym go na HP w życiu nie zamieniła. Dlatego jestem z opóźnieniem ;) Oni wszyscy taki gimnazjalny poziom prezentują. Epatują swoimi love stories troszkę do przesady. To jak np. stanie w kolejce w sklepie za miziającą się parą (taki przykład, bo kiedyś tak miałam w spożywczym)- człowiek ma dość, nie wie
@Joanna_Maria_W: no niestety - nic lepszego do pokazania nie mają więc lecą na związkach bo to zawsze się sprzeda. Ale ile w kółko można oglądać czyjes wspolne wypady do knajpy, śniadanka, wycieczki, buziaczki? No w pewnym momencie już prowadzi to do porzygu. Ale wracając do tematu to fajnie by było jakby Krystian jednak wyjaśnił o co chodzi z ta knajpa..
@Lolek1011: Dobrze by było. To było coś o czym często mówił, pokazywał, żył tym- do pewnego momentu. Tu nie chodzi o szczegóły, ale o chociaż o krótką informację, że jeżeli to prawda, to że coś nie wyszło, że może jest jakieś opóźnienie czy coś. A tak człowiek wchodzi na jego story z nadzieją a dostaje śniadanka, kolacyjki, wycieczki z wybranką i jej dość żywotną matką. Rozumiem zakochanie, ale no bez jaj.
@Joanna_Maria_W: zywotna matka - padłam :) ta mamuśka biorąc pod uwagę że wybranka ma z 19 lat to nie jest aż tak dużo starsza ode mnie lol. Widzę że myślimy podobnie. Do tego część story niestety ale równie żenujące jak u Krzysia. No szkoda bo gościu ma potencjał a robi z siebie słup reklamowy z wielkim love w tle. Mam nadzieję że jednak ta knajpka dojdzie do skutku.