Wpis z mikrobloga

Byłem na rozmowie o prace nr 2 w firmie Litwiński.
Kazali mi robić rękaw po placu czy umiem jeździć, jak im powiedziałem gdzie zdawałem prawko x'D
Proponują u.z. trasy na Włochy, dowiedziałem się że jako świeżak w podwójnej dostanę 700zł za trasę i mam tam z 2 msc. jeździć aż się nie rozjeżdżę. Potem u.o.p ale nie chcieli powiedzieć ile się zarabia, podobno Polacy jeżdżą PL>IT, a ukraińcy po całej EU.
Ciągle dopytywali czy jestem pewien, bo większość kierowców jeździ u nich pół roku i się zwalnia(słowa kadrowej) i jak bym chciał to w niedzielę pierwsze kółko.

Te pieniądze brzmią tragicznie, szukać dalej?
#bekaztransa
  • 26
@SynuZMagazynu: Ja robiłem z projektu Kierunek Karieraz Zawodowa, dostałem 4700zł dofinansowania.
Za wszystko wyszło jakieś 9000zł z czego dofinansowanie pokryło połowę, gdybym zdał za 1 razem to było by 8500zł
500zł badania
Kurs łaczony C i C+E 4700 odpowiednio 20h teorii, 20 i 25h praktyki
Przewóz rzeczy 2600zł 135h teorii i 8h praktyki
Egzamin C-204zł C+E-245zł.
No i jeszcze 140zł dodatkowe jazdy i egzaminy zdawałem za drugim więc 450 jeszcze doszło.
@Afera_zbozowa: Szukaj dalej, bo trochę #!$%@? te 700zł, ale z drugiej strony nastawiaj się na to, że większość ofert będzie #!$%@?. Nikt nie chce za bardzo świeżaków zatrudniać, bo z tego są same straty tylko. Przez pierwsze pół roku nie ma większego pożytku z takiego szofera.