Wpis z mikrobloga

tl;dr - wróciłem do korzeni, założyłem secondhand online z odzieżą męską i mam dla zwycięzcy #rozdajo bon na 350 zł do wykorzystania na https://sklep.secondhanddandy.pl/

Dandys może wyjść z Secondhandu, ale Secondhand z Dandysa - nigdy. Okres ostatniego roku dość dobitnie mi to uświadomił i przypomniał, dlaczego w ogóle na początku blogowej drogi postawiłem na promowanie stylowego ubierania się z drugiej ręki.

Odpowiedź jest prosta:


Podczas gdy wiele osób po wejściu do sklepu Vintage oblewa zimny pot, bo nie wiedzą co zrobić, mnie wystarczy chwila, by wiedzieć, czy poszukiwanie warte jest mojego czasu. Gdy inni tracą już nadzieję przesuwając kolejne wieszaki, ja z każdym przesuniętym coraz bardziej się nakręcam. Wreszcie, jak w wielu innych dziedzinach życia, mam po prostu do tego szczęście.

W 2012 roku byłem poniekąd Dandysem na Secondhand Skazanym (z ang. Secondhand Dandy Prison Break). W 2021 wracam do niego z własnej woli, ale nie tylko dla siebie, ale też dla wszystkich tych, którzy potrafią docenić jakość i duszę drzemiącą w produktach z drugiej ręki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś, po dwóch miesiącach intensywnej pracy, mogę zaprosić Was do mojego internetowego secondhandu z ciuchami dla #niebieskiepaski który jest… jedynym tego typu miejscem w Polsce. (σ ͜ʖσ)

https://sklep.secondhanddandy.pl/

W jego ramach znajdziecie:
- Świetne rzeczy w stanie idealnym i bardzo dobrym - unikatowe, trudnodostępne perełki, a także sprawdzony basic;
- Wszystko porządnie obfotografowane, opisane i pomierzone, by jak najlepiej trafić z rozmiarem;
- Ponad 150 produktów w jednym miejscu, a nie jakieś szczątki, będące tylko przybudówką do asortymentu damskiego czy dziecięcego; Planujemy regularne dropy, więc jak dobrze pójdzie, to liczba produktów będzie stale rosnąć;
- Sortowanie po produkcie, ale także rozmiarze i konkretnym stylu;
- Program lojalnościowy - dandycoin - który pozwala wymieniać zdobyte punkty na zniżki na kolejne zakupy. Przelicznik jest prosty (złotówka wydana = 1 punkt, 10 pkt = zł rabatu na kolejne zakupy za co najmniej 150 zł), a ryzyka brak, plus jest to jedyne krypto posiadające pokrycie w marynarkach, spodniach i koszulach;
- Opcja Concierge, dzięki której zgłaszacie nam czego szukacie, a my kontaktujemy się z Wami indywidualnie, gdy uda się nam to dla Was znaleźć w określonym rozmiarze, jakości i budżecie;
- Ekologiczne pakowanie w kartony z odzysku, by nie produkować kolejnych śmieci.

Na koniec mam dla was rozdajo, w którym jeden szczęśliwiec (albo szczęśliwczyni) wygra 350 zł do wykorzystania w naszym sklepie. Zaplusuj albo skomentuj ten post a staniesz przed szansą wygranej!

Losowanie z użyciem #mirkorandom odbędzie się w środę 1.09.2021 r. o godzinie 20:00

Dzięki za uwagę, powodzenia w losowaniu i jestem do dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości

Pozdrawiam,
Wasz Uszaty
.
#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #moda #menswear #klasycznaelegancja #vinted #lumpeks #secondhand #zainteresowania #perelkizlumpeksu
UszatyBloger - tl;dr - wróciłem do korzeni, założyłem secondhand online z odzieżą męs...

źródło: comment_1630432565ulmftB4HAVFKNl6odScMvM.jpg

Pobierz
  • 111
@UszatyBloger: a nie myślisz, że tu jest analogiczny myk? Wchodzę na Twoją stronę i nie wiadomo co znajdę? Nie mam możliwości przymierzyć, biorę w ciemno ciucha z lumpexu, który mógłbym równie dobrze wyszukać na allegro czy pójść do lumpa? Moim zdaniem ceny są mocno przesadzone, bo w większości dorzucam 100 i mam nówkę sztukę. Może poza butami, które są faktycznie w niskiej cenie, ale to jednak buty.
@afromort: Trochę tak, a trochę jednak nie. Myk polega na tym, że większości rzeczy w takiej cenie, jakości i designie nie znajdziesz (w kwestii marynarek za 300 - 350 zł znajdziesz marynarki w H&M-ie np., ale a to plastiku w składzie będzie z 50%, a to za krótka, a to klapa wąska). Szukając na allegro czy Vinted masz do wyboru tysiące opcji, które też musisz przekopać i odsiać plewy. My mamy
@afromort: Wczoraj mieliśmy absolutnie zajebistą marynarkę na oku i ją odrzuciliśmy ze względu na dwie drobne plamy na plecach. Spędzamy naprawdę dużo czasu nad każdym elementem tego przedsięwzięcia. Rzeczy, które odrzucamy ze względu na to, że nie są wystarczająco świetne nie da się policzyć. Aczkolwiek rozumiem Twoje obawy i może niechęć odnośnie cen. Wiele osób zostanie wziętych z zaskoczenia, ale cóż - oferta jest bardzo specyficzna i nie do każdego trafi.
@UszatyBloger:

jestem w tym cholernie dobry


No tu bym polemizował, czasem jak patrzyłem jak jesteś ubrany. To pan Witek nasz osiedlowy pijaczyna często przebija ciebie o lata świetne. Bardzo często chciałeś wyglądać męsko i z klasa a wyglądało to jak parodia.