Wpis z mikrobloga

#mistererathia 85/92

Rozpoczynamy ćwierćfinały turnieju! Na scenie pozostało raptem ośmiu kandydatów do tytułu Mistera Erathia!

Wczorajszy pojedynek zakończył się zwycięstwem rycerza Lorda Haarta (861 głosów), który zdobył 483 głosy więcej od czarodzieja Astrala (378 głosów). Gratulujemy!

Dziś zmierzą się ze sobą kapłan z Zamku oraz czarnoksiężnik z Lochu:

- Rion - Jakże trudno jest zachować czystość kapłańską, kiedy z lustra spogląda na ciebie najwspanialszy obiekt pożądania w całym Enroth... Tak, Rion jest świadomy swojego piękna. Zgrywa nieśmiałego mnicha, jednak wie dokładnie kiedy lekko wydymać usta, delikatnie przeciągnąć palcami po torsie czy nieśmiało schylić się po upuszczony przypadkiem papierek po batoniku... Niejeden wyuzdany fordanser mógłby co najwyżej czyścić mu buty.
- Darkstorn - Potężny czarnoksiężnik nie próżnował w ostatnie tygodnie turnieju. Nakarmiony dostarczonym mu przez Gunnara mięsem z zielonego smoka i szejkami z meduziego mleka, zastosował plan treningowy Dace'a, dzięki któremu ma co pokazać na scenie. Mocnym ruchem ręki zerwał z siebie szatę maga, pod którą skrywały się nienagannie wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej i brzucha. Na ich ponętnych krzywiznach świecił się fluorescencyjny napis: #teambyki.

Wszystkie pary losowane są przez mój skrypt w Pythonie dostępny pod tym linkiem.

O co chodzi?

Pobierz LuluQuest - #mistererathia 85/92

Rozpoczynamy ćwierćfinały turnieju! Na scenie poz...
źródło: comment_1630432590JvAyxky28x7UjYcAuDLsPi.jpg

Który dżentelmen jest twoim zdaniem przystojniejszy?

  • Rion 48.6% (735)
  • Darkstorn 51.4% (778)

Oddanych głosów: 1513

  • 55
Chciałbym po krótce odnieść się do wczorajszej sytuacji z brakiem tagu we wpisie. Nie spodziewałem się, że pomyłka nie dodania tagu do wpisu spowoduje jakąkolwiek słowną agresję w komentarzach. Tym bardziej pozwoliło mi to docenić naszą małą społeczność, która wykształciła się pod tagiem #mistererathia. Dziękuję wszystkim głosującym, a zwłaszcza komentującym za zachowanie kultury wypowiedzi. Doceniam każdego z Was z osobna i chciałbym, aby każdy czuł się tutaj komfortowo. Jesteście wartościowi i