Wpis z mikrobloga

To złe bojówki antyhulajnogowe chodza i po złości tak ustawiają.


@Polinik: przejrzałeś mnie, łażę po mieście i je przestawiam, a potem robię zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czasem to nawet z roweru zejdę, żeby je przestawić na ścieżkę rowerową. KOMy tracę, ale za to satysfakcja jaka

Co do pracowników, to jak widać, że są świeżo zrzucone z bazy, to ładnie stoją na stojakach po Mev0 albo na
@Nie_znany: @Haramb3: typowe podejście "nie moje, to mnie nie obchodzi". Nie ma jak tego weryfikować, ewentualnie straż miejska mogłaby robić zdjęcia, spisywać numer seryjny i prosić Bolta/Tier o udostępnienie danych ostatniego użytkownika celem umieszczenia dodatkowej opłaty parkingowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LubieKiedy: jak mam do wyboru uwierzyć, że ktoś to niechlujnie odstawia, albo ktoś postronny to specjalnie przestawia na środek chodnika, to pierwsza wersja brzmi o wiele bardziej prawdopodobnie. Po co ktoś miałby to robić? Też mi się wydaje, że ludzie to prawidłowo odstawiają, ale jak widać nie wszyscy.
@LubieKiedy: no jak napisałem wyżej, łażę po osiedlu, stawiam na środku chodnika i robię zdjęcie.

Patrząc, jak ludzie na tym jeżdżą, to widzę pewną korelację między poruszaniem się a parkowaniem. Oczywiście nie wszyscy i jak z każdą grupą od pieszych, przez rowerzystów po kierowców, najmniejsza część robi PR pozostałej normalnej, ale cóż, to ten promil bez poszanowania innych uprzykrza mi i innym poruszanie się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosedek: bolt/lime mają zdjęcia na zakończenie przejazdu, więc można by spokojnie to weryfikować - jeśli na zdjęciu jest poprawnie ustawiona hulajnoga = ktoś celowo przestawił, jeśli zdjęcie jest z dupy (typu zdjęcie nieba albo czarne) - karać ostatniego użytkownika.