Wpis z mikrobloga

via Baryłka krwi
  • 24
95 340 - 450 = 94 890
Data donacji - 30.08.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Warszawa OT Siedlce
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 7200 ml

Chwila przerwy spowodowana testami diety ale wracam na krwiodawcze tory :)

#barylkakrwi

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
Felein - 95 340 - 450 = 94 890
Data donacji - 30.08.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
...

źródło: comment_1630316130CpthySwEeY3woLmoI873IL.jpg

Pobierz
  • 10
Gratki! Na wiosnę jak bylo wszystko zamkniete z powodu pandemii to dało się załatwić medal i stopień przez formularz na maila ;) Nie bylo trzeba jeździć do biurokratów z wielkim biurowym stemplem. Polecam załatwienie sobie legitymacji, leki można kupować za grosze a i czasami dostaniesz niektóre za darmo co pozytywnie potrafi zadziwić ;)
  • 0
@Krzysztof53647: No wlasnie dzwonilem do oddzialu PCK i Pan Prezes powiedzial, ze nie ma pracownikow i sam musi wszystko ogarniac, namawial mnie tez na zapisanie do klubu i wyrobienie legitymacji ale szczerze to nie wiem czy chce sie w to bawic, po prostu dostac odznaczenie i tyle
@Felein: No to dziwne zasady tam macie. W Śląskim PCK nie musisz do żadnego klubu należeć czy coś. Dostajesz medal, stopień i legitymacje zasłużonego. Z ta legitymacja masz wszystkie zniżki jakie Ci przysługują. Poszukaj na stronie PCK Twojego województwa, być może maja taki sam sposób. Ściągasz wniosek, wypełnisz długopisem, podpisujesz, skanujesz lub robisz zdjęcie i wysyłasz im na maila wraz z potwierdzeniem ilości oddanej krwi. Na moje oko koleś chciał Cię