Wpis z mikrobloga

#highleague #famemma
Ogólnie gala na poziomie FAME, serio czułem że różnie je tylko nazwa. Walki zaskakujące i ogazało się ze ci co tak kozaczyli nie mieli wcale łatwo, a nawet przegrywali albo było bardzo blisko.

Największa beka z:
BONUS
MEDUSA
BRATAN

Panowie zapowiadali szybkie wyjaśnienia...Bonus jak zawsze przegrał i to z typem który może i był większy ale 3 miesiące temu wstał sprzed kompa, a on trenuje już ponad 2 lata niby ostro xD Medusa zapowiadał ze to będzie wjazd jak dzik w sosne i będzie to mega szybkie xDDD A Bratan prawie przegrał, a nawet musi się ze Narcyz powinien to wygrać haha
  • 6
@Hejtel: Nawet ta same firmy odpowiadają za obsługę gali, ich strona podobny design i chyba ta sama firma w stopce. Za transmisje też odpowiada ta sama firma. To nie są żadne konkurencje, ludzie będą oglądać to i to, bo youtuberów i influencerów jest w pyte.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: Z Bratanem 100% racji, byłem głupi i uwierzyłem gadanie o ciężkim życiu czarnego chłopaka na warszawskiej Pradze. I on jako jedyny zepsuł mi kupon, a ten cały Narcyz pokazał wolę walki i dużo nie brakowało żeby wygrał.
Jak on w #!$%@? leciał z tym trenowaniem ostro. Jego sylwetka wygląda tak samo jak 2 lata temu w walce z Najmanem. Jedynie co poprawił to może kondycje i pracę nóg, a reszta to #!$%@?