Wpis z mikrobloga

Mirki, prośbą o polecenie restauracji w Warszawie, tak żeby paru chłopa mogło dobrze zjeść i napić się i posiedzieć pogadać. Mniej istotny rodzaj kuchni, bardziej żeby było smacznie i żeby klimat w środku był fajny. Mamy świętować jedną okazję i jest właśnie życzen+ie na wyjście tego typu.

#warszawa #gastrowarszawa
  • 23
@kubsonkubson: na wymienionych powyżej się zawiodłem (Jeffs na polach i whiskey in the jar ostatnio odwiedzialem co prawda w 2020 ale jakość jedzenia spadała)
Od siebie polecam Chmielarnie na Marszałkowskiej albo Hard Rock Cafe
@cacum3: @rightcombination: @JoMaHaa: @OLLEKS: tak z ciekawości, jaki klimat macie na myśli pisząc o Szwejku? próbuję zrozumieć dlaczego ktoś w ogóle poleca tę knajpę, skoro OP napisał, że szuka miejsca gdzie jest smacznie i jest klimat, a Szwejk nie ma ani jednego ani drugiego xD

@kubsonkubson: Szwejk to typowa gówniana masówka, taki mcdonalds z jadłem dla grażyn i januszy, na których wrażenie robi GIGA SCHABOWY a nie
tak z ciekawości, jaki klimat macie na myśli pisząc o Szwejku?


@advert: na wypad z kumplami, browara sie napić i coś podłubać w gwarze z innymi jest spoko. Laski pooglądać. Żarcie nie jest górnych lotów, tu masz rację. Posiedzieć, pogadac i dobrze zjeść to polecam Larc Varsowie. Klimat spoko, ciszej, a i ceny nie powalają. O męski klimat bardziej mi chodziło, co do Różanej mają iść?
O męski klimat bardziej mi chodziło, co do Różanej mają iść?

@OLLEKS: okej, no ja nie utożsamiam męskiego wieczoru z podłym żarciem i gwarem. nie miałem nigdy problemu żeby pójść z ziomkami do Ocho, Havany, Cool Cata czy innych knajp mocno odbiegających od stereotypowego męskiego archetypu, bo w sumie bardziej liczyło się zawsze dobre żarcie/ alko.
@advert: rozumiem. Chłop nie doprecyzował i tyle. Wieku nie podał nawet. Z dupy strzeliłem, gdzie na browarka chodzę z kumplami, żeby sie oderwać od świata. Czasem gwarnej odskoczni potrzebujemy.