Wpis z mikrobloga

@Chuseok: w normalnym kraju ten idiota dostałby zakaz wylonywania zawodu


@xDawidMx: No nie wiem czy Kanada to np normalny kraj ale tutaj pojawiają się takie propozycje właśnie xD
Albo żeby wyłączyć niezaszczepionych z systemy opieki zdrowotnej.
I mówią to politycy, bo akurat wybory się zbliżają.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Znowu to debilne porównanie do bycia grubym. xD OK, ale najpierw musi powstać szczepionka na bycie grubym. Przyjmujesz ją i już nie jesteś gruby (albo przynajmniej jesteś znacznie chudszy), nie musisz nic więcej robić, zero wysiłku. Wtedy jakby ktoś dalej uparcie jej nie przyjmował i dalej pozostawał gruby to to porównanie miałoby jakikolwiek sens.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Skończyłeś te studia, że tak mówisz? Jak nie to nawet nie powinieneś się na ten temat wypowiadać. Tak się składa, że ja jestem na tych studiach i wiem co mówię. Na naszej uczelni choroby zakaźne są na 4 roku i przedmiot ten jest zakończony egzaminem. Tak się składa, że egzamin ten jest najtrudniejszy na tym 4 roku
  • Odpowiedz
@oakduck: A to ciekawe, bo u nas to jest najtrudniejszy przedmiot na 4 roku. Jak studiuje w jakimś Rzeszowie czy Szczecinie to nie ma co się dziwić. W takim Rzeszowie nawet nie mają prosektorium do nauki anatomii
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: dobrze, jak stara gruba baba zobaczy ile kosztuje państwo to może przekaże dzieciom, żeby to co zaoszczędzą za młodu będąc zdrowym przeznaczyli na starość i dbali o siebie
  • Odpowiedz