Wpis z mikrobloga

@Andreth: PiSowi ta prowokacja jest że wszech miar na rękę i uleganie jej, a więc sianie atmosfery zagrożenia, to wejście z 40 stopniowego upału do klimatyzowanego pomieszczenia z dystrybutorem chłodzonej koli.

Tymi, którzy za wszelką cenę nie powinni jej ulegać to posłowie KO jednak młodym debilom się w dupach poprzewracalo i są gotowi poświęcić punkty poparcia całej opozycji byle tylko zapunktować przed twiterową warszafką.
@Andreth: poczytaj sobie weekendowe fikołki razemków, którzy twierdzili, że to niemożliwe aby to była akcja łukaszenki, bo co łukaszenka ma do Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szejk_wojak Śmieszy mnie gloryfikowanie Posłą Franka na twitterku, bo uważam, że typ zwyczajnie pojechał tam się polansować. Wysiłek na max 10 minut i telewizje go zaczną zapraszać.
@szejk_wojak: Gościu, elementarnym obowiązkiem człowieka (wszystko k... jedno, posła nie posła) jest pomóc cierpiącym ludziom. Oni nic nie wiedzą o "twitterowej warszawce", wojence z PiS ani innych pierdołach. Oni wiedzą, że są głodni, coraz bardziej chorzy i zmarznięci. I że to państwo polskie się nad nimi znęca. Ty sobie zresetuj kompas moralny, bo ci się rozregulował.

poczytaj sobie weekendowe fikołki razemków, którzy twierdzili, że to niemożliwe aby to była akcja łukaszenki,
Gościu, elementarnym obowiązkiem człowieka (wszystko k... jedno, posła nie posła) jest pomóc cierpiącym ludziom. Oni nic nie wiedzą o "twitterowej warszawce", wojence z PiS ani innych pierdołach. Oni wiedzą, że są głodni, coraz bardziej chorzy i zmarznięci. I że to państwo polskie się nad nimi znęca. Ty sobie zresetuj kompas moralny, bo ci się rozregulował.


@Andreth: Lubię czytać Twoje wypowiedzi bo zazwyczaj są rigczowe ale powyższe mogę niestety skomentować tylko krótkim
@szejk_wojak: Rozumiem, rozumiem, niech umierają w męczarniach. W końcu skoro PiS to faszyści, musimy się do nich dostosować i nie przejmować jakąś tam panią Gul umierającą na zapalenie nerek kilkanaście metrów od polskich strażników, którzy w każdej chwili mogą ją uratować. To jest poświęcenie, na jakie jesteśmy gotowi. I jeszcze sobie nad nimi podywagujemy i ich zdehumanizujemy (no-namy, pionki), żeby nam się przypadkiem nie przypomniało, że to są żywi ludzie. I
@Andreth: To niech ją ratują Białorusini. Jest na granicy Polsko-Białoruskiej. Co więcej sami Białorusini ich tu podstawili ale nadal znajduja się na terenie Białorusi. ¯\_(ツ)_/¯.

Przestan już bredzić, że coś musimy, albo to nasz moralny obowiązek czy co tam jeszcze wydumasz. Nie. Nie mamy żadnego obowiązku. Możemy, ale nie musimy.
@Andreth: niestety ani mnie nie przekonuje ani mi nie imponuje Twoje nieskalane sumienie i moralny absolutyzm a raczej traktuję je z politowaniem i postrzegam jako poważne wady, z których na pewnym etapie wypada po prostu wyrosnąć bo potrafią one doprowadzać co najwyżej do porażek życiowych lub fanatyzmu.

Pomijam tu próby szantażu moralnego i wymyślaniem jakichś "śmierci w męczarniach".

Ode mnie eot.
@Andreth: Podziwiam za empatię, ale żyjemy w takim kraju w którym empatia, przyzwoitość ludzka jest towarem deficytowym, nie stać nas na przyzwoitość ludzką, społeczeństwo tego po prostu nie chce, nie chce uchodźców ani im pomagać, kilkudziesięciu ludzi na granicy nie może być powodem do kolejnych kadencji pisowskiego szamba, byłbym w stanie to poprzeć ale tylko wtedy jakby społeczeństwo polskie miało jakikolwiek RiGCz, niestety nie ma, na to społeczeństwo działa tylko populizm
@Andreth w którym miejscu po białoruskiej stronie granicy można ciebie spotkać? Chcesz pomóc to w czym tkwi problem aby pojechać na Białoruś i od tamtej strony nieść pomoc.