Wpis z mikrobloga

@MOICO: Na Waszej stronie można przeczytać dziesiątki pustych frazesów np. "Moico to ludzie, ich zajawki, historie i emocje.." - tia... te ostatnie w szczególności!

No to teraz moja krótka historia: opłacam MOICO zawsze z góry za kilka, kilkanaście miesięcy - najczęściej za cały rok. U innych operatorów w takim przypadku płaci się np. za 10 miesięcy w roku a w MOICO jest inna promocja - po tym czasie operator odcina internet. No bo oczywiście po roku nie pamiętam momentu, w którym mam znów zapłacić i odłączają mi internet. Oczywiście za każdym razem prośba aby tego nie robili tylko jakoś powiadomili nie odnosiła do tej pory skutku. Ja rozumiem, że nie będą dzwonili - bo to koszta, ale skrypt wysyłający e-maila gdy saldo na koncie jest poniżej pewnej kwoty zajmuje trzy linijki (a można też napisać "one-linera"). Przez te kilkanaście lat razem przywykłem już do tego - że te dwa-trzy dni (bo zanim przelew dojdzie, zanim zaksięgują) nie mam internetu. Taki folklor - ENJOY MOICO!

Musicie sobie więc wyobrazić moje zdziwienie, gdy dostałem od MOICO SMS'a na komórkę: "Czesc, w natloku obowiazkow zapomniales oplacic fakture Moico? (..)" i dalej szczegóły dotyczące salda itd.
WOW! Opad szczęki... Jeszcze nigdy nie ucieszyłem się tak z wiadomości, że czegoś tam nie zapłaciłem! W końcu - po tylu latach, po tylu sentencjach na stronie "like Paulo Coelho" o życiu, po tylu postach na facebooku, które komentują dwie osoby na krzyż - funkcjonalność ułatwiająca życie klientom!

Obiecałem sobie, że jak tylko wrócę do domu to wieczorem aż napiszę e-maila dziękczynno-pochwalnego do obsługi klienta czy na wykopie... A nie! Zaraz, przecież nie mam już internetu! SMS: "Czesc, nie oplaciles ostatniej faktury. Dostep do uslug zostal ograniczony. (..)" Brawo! Naprawdę MOICO? Kilka godzin? Rozumiem, że pojęcie "sesje elixir" jest Wam obce (a pierwszy SMS przyszedł popołudniu, po ostatnich sesjach wychodzących)...

Ehhh... nie mam już do Was siły... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
@m1rk0: Cześć ( ͡° ʖ̯ ͡°) smutna to sytuacja, a temat SMSów zostanie przekazany do właściwych osób, które nad tym czuwają i zweryfikujemy skąd tak krótki czas pomiędzy pierwszą, a drugą wiadomością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MOICO: Ja miałem podobną sytuacje, tylko że Sales aktywował mi promocje płać ile chcesz. 3 razy podczas 3 różnych rozmów pytałem czy mam coś zapłacić, otrzymywałem informacje, "nie proszę czekać na fakturę". I się doczekałem odcięcia usługi, żadnego maila/smsa z przypominajką i informacja.