Wpis z mikrobloga

Drodzy epidemicy - jebnie we wrześniu? Coś u nas wspominają o powrotach do biur na październik/listopad ale wiadomo, że zdrowie najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • 8
@k1906: Przecież miało jebnać w sierpniu jeszcze, ale coś się panowie pomylil w obliczeniach prawdopodobieństwa, i przełożyli na październik :)
Więc może przed świętami jeszcze do biura wrócisz, chyba, że wigilię sobie na wrzesień przenieś.
Gdzieś był parę dni temu artykuł, że jakieś miasto chce Barbórkę robić właśnie we wrześniu :)
@Turbonekro: Właśnie przestałem to śledzić całkowicie ale kojarzę, że cos zapowiadali na sierpień. Może chociaż lekko ten wrzesień zahaczy, planowałem do końca roku całkowity home office :(
@taktoto: U nas dalej biuro zamknięte na cztery spusty. Miał być powrót od sierpnia 'dla wybranych' co nie mają warunków w domu i 'bardzo chcą'. Nie wypaliło ale teraz coś o większym powrocie wspominają. Nie do końca w to wierzę bo przynajmniej z mojego zespołu idą 4 wypowiedzenia od razu jeśli będzie rozkaz powrotu na stałe ale HR śmiało może coś odwalić
@k1906 U mnie też wszyscy pierdzielili pół roku temu, że walną wypowiedzenia, ale większość nie musiała tego robić, bo nie dostała przedłużenia. Generalnie odkąd dało się trochę spraw robić zdalnie, to poszła centralizacja i zamiast 18 biur jest jedno w Krzeszowicach a na oddziałach zostało niezbędne minimum. Z mojego zespołu z 19 zostalo 4, z czego wszystkich znam z teamsa a mój szef jest 500 km ode mnie. Mam luz, bo jak
@k1906: kisnę z tych wszystkich zdalnych fikołków na siłę. U nas miesiąc ludzie pracowali częściowo w domu, a potem wszyscy wrócili i żyją do dzisiaj. Ale za to wszyscy w maseczkach od 1,5 roku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)