Wpis z mikrobloga

Dzień po dniu dzieje się na budowie kłótni cud. Dzisiaj hydraulicy: wycena - montaż 3 zlewów kuchennych i 3 umywalek łazienkowych.
Kłótnia jest o: kto mocuje szafkę do ściany (trzeba wiercić w kafelkach więc im się nie chce). Zlewy kuchenne - kto wycina otwory w blacie? W umowie były tylko pozycje ogólne "montaż zlewów" "montaż umywalek".

#budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@bylembordo to na cholerę oni się pchają w montaż jak nie chce im się zrobić otworów w blacie czy zamontować szafek?

Jakby ktoś inny zrobił Ci otwory w blacie i zamontował szafki w łazience to logicznym jest, ze moze zamontowac zlewy i umywalki jeszcze
  • Odpowiedz
@bylembordo: Masakra. My ostatnio zamawialiśmy nową kuchenkę. Przyjechali monterzy ze sklepu z AGD i stwierdzili, że nie będą jej podłączali, bo nie.A, że to było przed długim weekendem to się kłopot zrobił, bo na gwałtu rety trzeba było szukać kogoś z uprawnieniami do podłączenia.
Jestem na miesiąc przed generalnym remontem i aż mi skóra cierpnie na myśl, że trzeba to będzie przeżyć.

Jeśli twoim fachowcy mają takie podejście to ja bym
  • Odpowiedz
@bylembordo: Montaż baterii może być w blacie albo w zlewie w już gotowym otworze. Jeżeli nie było sprecyzowane że trzeba wiercić to sorry, nie miej do nich pretensji. Poza tym montowanie w blacie jest słabe (no chyba że to kamień lub tworzywo)
  • Odpowiedz
u mnie hydraulik, który kładł całą nową instalacje wod-kan powiedział, że owszem, kible i umywalki zamontuje, ale wanny i prysznica nie, bo on się takich rzeczy nie podejmuje. xD
  • Odpowiedz