Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirasy chcę kupić TV. Z powodu tego że czasu wolnego nie ma zbyt wiele nie za bardzo mam ochotę zgłębiać tajemnice wszelkiego rodzaju niuansów. Czego potrzebuje i co bym chciał:
-matryca 65-70 cali
- w miarę możliwości ładny obraz
- HDR
- 4k
- łan
Telewizor będzie podłączony do konsoli i pc lub tvboxa. Nie zależy mi na żadnym systemie Smart.
Tv będzie używany do filmów i mniej lub bardziej dynamicznych platformówek i sciganek. Generalnie do relaksu. Sprzęt do grania mam w PC docelowo.

Maciee jakieś sprawdzone propozycję? Budżet +- 4.5k. generalnie im taniej tym lepiej. Nie chce dopłacać do niepotrzebnych mi bajerów.

#telewizja #gry #konsole #xbox #pytanie #elektronika #pcmasterrace
  • 77
@kill-9: Miałem go kupić do swojego salonu i czytałem bardzo dobre recenzje, a do tego w sklepowych warunkach i po obejrzeniu kilku swoich materiałów byłem pod wrażeniem. Ale skończyłem na kupnie oleda, na którego była wtedy dobra promka. Ale Oled w tych rozmiarach nie mieści się w twoim budżecie, a hdr będzie gorszy, bo oledy w twoim zasięgu mają może 400 cd jasności maksymalnie. Do dobrego hdr poleca się około 1000,
@kill-9: Na jakikolwiek byś się nie zdecydował, obejrzyj sobie jakieś materiały na yt, a później obejrzyj je w sklepie na docelowym telewizorze, fajnie jakby ci pozwolili wybrać też standardowy lub filmowy profil. Bo często i profil w telewizorze i materiały promocyjne są tak skrojone, żeby ukryć wady danego modelu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlody221: olej dzbana. On zapewne za chwilę wróci z budowy, kupi po drodze dwa tanie piwa i mrożona pizzę, zasiądzie do swojego lptopika kupionego na olx i będzie oglądał piątą ligę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Weretek: zastanawiam się czy muszę przejmować się tymi Hz. Xbox nie da mi i tak więcej niż 50-60 klatek więc nie wiem czy różnica do 120 będzie zauważalna. Mam w domu monitor iyamy 24 cale zwykły, tzn nie gamingowy jedynie z szybsza reakcją matrycy gram w większość gier na wysokich lub nawet ultra mimo że pc ma 5 lat i jakoś nie czuje dyskomfortu.
@kill-9: W takim budżecie tylko OLED lg bx lub jak znajdziesz to Cx, jednak lepszy jest. Chyba, że się uparłeś i nie chcesz Oleda to weź jakiś Sony na VA, ja mam philipsa bo lubię ambilight i światła połączone.
@kill-9: panie 65 cali to idzie się ogląda w sklepie, który ma najfajniejszą matryce na twoje oko. Patrzy się czy nie żre 300 wat na godzinę cena i do koszyka. Ale i tak ci do samochodu nie wejdzie . Ja 70 cali do suva nie wsadzilbym. Albo najlepiej masz opcje na allegro najpopularniejsze wybory klientów. I uwierz mi w 90 procent przypadków dostaniesz najlepsze wyniki jakość do ceny. Ja też nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ant7: Na nic się nie uparłem. Jaki masz tv i co możesz o nim powiedzieć? Ambient fajny ale to nie jest priorytet mimo wszystko