Wpis z mikrobloga

Może jakaś dobra duszyczka pomoże, nie działa oświetlenie wiatraków w obudowie.
Płyta główna Gigabyte B450 AORUS PRO + SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB.
Jeżeli spojrzymy na obrazek to z lewej strony podłączone do płyty głównej, a to z prawej wisi luzem i nie wiem czy trzeba podłączyć? Zastanawiam się czy wymagane jest podłączenie do zasilacza, ale w moim przypadku jest niemodularny. #komputery
Pobierz prgs - Może jakaś dobra duszyczka pomoże, nie działa oświetlenie wiatraków w obudowie...
źródło: comment_1629602899SnrXZj4Icjhjseq0gi21ob.jpg
  • 22
@grzechotnik666: @cybulion: @wypokowy_expert: No dobra, dodałem zdjęcie z drugiej strony gdzie to jest podłączone. Wiatraki działają, argb nie działa mimo, ze płyta to obsługuje i nawet ma 3 pinowe wejście. W czym problem? Jest oczywiście jeszcze przedłużka gdzie wychodzi port SATA, ale nie mam nigdzie wolnego slotu - to zresztą to chyba i tak rozwiązanie dla tych co argb nie mają w płycie.
Pobierz prgs - @grzechotnik666: @cybulion: @wypokowy_expert: No dobra, dodałem zdjęcie z drug...
źródło: comment_1629619867OUaGxEPP9lNtDGKcHT2BXu.jpg
oczywiście zastosowanie jak to nazywam "przedłużki" działa, ale marnuje się potencjał z płyty głównej gdzie mogę wymusić równe oświetlenie włącznie z gpu.
@prgs: chyba pierwszego kompa w życiu składasz, obok czerwonego kilka po prawej masz OLEDV_SW1, zdjęcie trochę nieostre, na ile widzę to pin 1 i 2 powinny być podłączona zworką, były razem z płytą główną. Tylko nie połącz 2-3 bo wtedy puścisz z dymem paski. A jakby się udało połączyć 1-3 to byś kompa z dymem puścił